Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У світі за добу виявили понад 194 тисячі хворих на коронавірус: що відбувається в країнах через антирекорд

У світі за добу виявили понад 194 тисячі хворих на коронавірус: що відбувається в країнах через антирекорд

Першою країною, що змушена повернутися до суворого карантину, стала Португалія.

У світі минулої доби виявили понад 194 тисячі нових випадків коронавірусу COVID-19. І це світовий антирекорд. Найбільше інфікованих у США, Бразилії та Індії. Спалахи фіксують і в Європі. Першою країною, що змушена повернутися до суворого карантину, стала Португалія.

Загалом у світі вже майже 10 мільйонів випадків коронавірусу. Більше, ніж половина хворих, одужали. І майже півмільйона померли від ускладнень. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У США одразу кілька штатів повертають суворі обмеження через новий спалах COVID-19. В останні кілька днів суттєве зростання кількості хворих регулярно фіксують у 16 штатах. Обмеження головним чином стосуються роботи ресторанів та барів.

У Бразилії, яка посідає друге місце у світі за кількістю інфікованих, почались масштабні випробування вакцини від коронавірусу. Своїх розробок у країні немає, тож тестуватимуть препарат, що розробили в Оксфордському університеті. У тестах погодились брати участь понад 3 тисячі волонтерів. Переважно лікарі та медперсонал.

У Лондоні цієї ночі поліція розганяла учасників масових вуличних вечірок. У британському уряді погрожують повернутись до суворого карантину, якщо люди і надалі ігноруватимуть поради безпечного поводження під час пандемії.

Відео За добу у світі виявили понад 194 тисячі нових випадків коронавірусу

Світовий антирекорд. Минулої доби виявили понад 194 тисячі нових випадків коронавірусу. Найбільше інфікованих - у США, Бразилії та Індії. Через стрімке зростання кількості хворих, у кількох штатах відновлюють обмеження. Спалахи фіксують і в Європі. Першою країною, що змушена повернутися до суворого карантину, стала Португалія. Загалом у світі вже майже 10 мільйонів випадків коронавірусу, більше ніж половина хворих одужали і майже пів мільйона померли від ускладнень.  Більше про коронавірус

За добу у світі виявили понад 194 тисячі нових випадків коронавірусу

Водночас у Британії вирішили частково скасувати карантин для приїжджих з країн з низькими темпами поширення хвороби. Перелік безпечних країн попередньо визначили у ЄС. Очікується, що від 1 липня Євросоюз відкриє свої кордони для двох десятків держав – України у цьому списку поки що немає. Його переглядатимуть щодва тижні.

Через стрибок заражень до суворого карантину повернулась частина Португалії. Там заборонили зібрання понад 10 людей, обмежили продаж алкоголю та години роботи більшості закладів.

Тим часом несподівану знахідку зробили учені в Барселоні (Іспанія). Там для виявлення потенційних джерел заражень перевіряли зразки стічних вод. ПЛР-тести виявили новий коронавірус у пробах води, взятих ще в березні 2019 року. Втім, вчені закликають не робити поспішних висновків, ці результати ще перевірятимуть.

Нагадаємо, що Україна потрапила до переліку країн з високими темпами поширення коронавірусу COVID-19. Такі дані Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Залиште свій коментар

Вибір редакції