У Тель-Авіві працівники закладів харчування протестують проти повернення жорсткого карантину

У Тель-Авіві працівники закладів харчування протестують проти повернення жорсткого карантину

Новий карантин припадає ще й на юдейський Новий рік.

Працівники тель-авівських закладів харчування побили тарілки на знак протесту проти повернення жорсткого карантину.

Про це розповіли у ТСН.Ранок.

Вже від п'ятниці у країні знову закриються ресторани, школи, торговельні центри та готелі. Все через зростання кількості випадків захворювання. Новий карантин припадає ще й на юдейський Новий рік - Рош-Га-Шан, який зазвичай гучно святкують.

Ресторатори поверненням локдауну обурені. Вони кажуть, що вже й так зазнали чималих збитків від пандемії, а новий карантин їхній бізнес просто вб'є. Нині в Ізраїлі більше 160 тисяч випадків захворювання на коронавірус, хвороба забрала більше тисячі ста життів.

Відео В Ізраїлі працівники тель-авівських ресторанів побили тарілки на знак протесту проти карантину

Ресторанний протест. Працівники тель-авівських закладів харчування побили тарілки на знак протесту проти повернення жорсткого карантину. Вже від п'ятниці у країні знову закриються ресторани, школи, торговельні центри та готелі. Все через зростання кількості випадків захворювання. Новий карантин припадає ще й на юдейський Новий Рік - Рош-Га-Шан, який зазвичай гучно святкують. Ресторатори поверненням лок-дауну обурені - кажуть, вже й так зазнали чималих збитків від пандемії, а новий карантин їхній бізнес просто вб'є. Нині в Ізраїлі більше 160-ти тисяч випадків захворювання на коронавірус, хвороба забрала більше тисячі ста життів. 

В Ізраїлі працівники тель-авівських ресторанів побили тарілки на знак протесту проти карантину

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів