У Тернополі директорів шкіл та дитсадочків оштрафували за недотримання режиму карантину

У Тернополі директорів шкіл та дитсадочків оштрафували за недотримання режиму карантину

Місто опинилося у червоній карантинній зоні.

У Тернополі, який опинився у червоній зоні, почали штрафувати освітян за недотримання режиму карантину. 

Про це розповіли у ТСН.14:00.

За те, що школи не зачинені, а працюють у звичайному режимі, поліція склала протоколи на трьох директорів шкіл та трох завідувачів садочків. Тепер кожен з них має сплатити 17 тисяч гривень. За словами правоохоронців, рейди будуть продовжуватися. Саме тому оштрафованих може побільшати.

Загалом у місті 43 школи. На карантин зачинилась лише одна, де на коронавірус захворіли четверо вчителів. 

Своєю чергою, у мерії вже заявили, що усі штрафи оскаржуватимуть у суді. Юридичну підтримку освітянам пообіцям міський голова. Він каже: попри червону зону школи зачиняти у місті не будуть.

Відео У Тернополі почали штрафувати освітян за недотримання режиму "червоної" зони

Тернопільські освітяни ігнорують режим "червоної" зони. Школи та садочки продовжують працювати у звичному ритмі, попри вимоги Кабміну запровадити обмеження. Поліція вже почала штрафувати директорів шкіл та садочків. Протоколи склали на трьох завідувачів садків та ще трьох директорів шкіл. Тепер мають заплатити 17 тисяч гривень штрафу. Рейди, кажуть у поліції, будуть продовжуватись. Водночас у мерії Тернополя вже заявили - протоколи оскаржуватимуть у суді, міський голова пообіцяв юридичний супровід директорам шкіл.  

У Тернополі почали штрафувати освітян за недотримання режиму "червоної" зони

"Місто буде працювати в повноцінномурежимі, будуть працювати школи і садочки. У цій постанові, яка є не зовсім законною, немає заборони роботи шкіл. Тернопіль подає позов до уряду стосовно незаконності обмежень. Ми будемо захищати правотернополян жити, працювати, заробляти", - заявив Тернопільський міський голова Сергій Надал.

Як повідомлялося, нові карантинні зони від понеділка, 7 вересня, почали діяти в Україні. До оновленого переліку зон із найсуворішим карантином додали Тернопіль. У місті, зокрема, не буде посадки на потяги. Тут можна буде лише зійти. Крім того, "Укрзалізниця" припинила продак квитків до міста. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів