У Японії пілот посадив літак через пасажира без маски

Чоловік кричав на інших пасажирів, які не хотіли летіти поруч з особою без маски.

У Японії незаплановано посадили літак через пасажира, який відмовився надягати захисну маску. 

Про це повідомляє видання NHK.

"У понеділок літак на внутрішньому рейсі у Японії здійснив позапланове приземлення після того, як пасажир відмовився носити захисну маску та погрожував екіпажу. Бюджетний перевізник Peach Aviation повідомив, що екіпаж помітив чоловіка без маски перед зльотом на рейсі з Кусіро до Хоккайдо, що на півночі Японії", - йдеться у повідомленні.

Представники авіакомпанії уточнили, що екіпаж попросив його надягти маску, але він відмовився. Також вони повідомили, що після вильоту чоловік кричав на інших пасажирів, які заявляли, що не хочуть сидіти біля людини без маски.

"Чоловік також погрожував членам екіпажу, які сказали йому, що проти нього буде направлено попереджувального листа. Капітан вирішив приземлитися в аеропорту Ніігата на узбережжі Японського моря, щоб вивести чоловіка з літака. В результаті літак разом із 124 іншими пасажирами прибув до аеропорту Кансай з запізненням на понад 2 години", - додали у виданні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Іспанії екстрено посадили літак через українця, який відмовився надіти маску.

Відео Розумна маска: нідерландські науковці хизуються унікальним винаходом

Розумна маска, яка нагадає про необхідність заміни. Нідерландські науковці хизуються унікальним винаходом. Уже зовсім скоро у продажу може з'явитися маска зі спеціальними датчиками, які фіксуватимуть температуру та дихання людини. А потім нагадуватимуть про необхідність заміни. Окрім того, датчики вологості ще й вказуватимуть чи правильно маска одягнута. У майбутньому, сподіваються розробники, маску вдасться удосконалити так, що вона зможе попереджати ще й про вдихання токсичних речовин. 

Розумна маска: нідерландські науковці хизуються унікальним винаходом

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів