У Єгипті, який оголосив про відкриття туристичного сезону, фіксують зростання захворюваності на коронавірус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За добу виявлено 783 випадки зараження COVID-19.

У Єгипті, який повідомив про відкриття курортного сезону, фіксують зростання захворюваності на коронавірус.

За останні 24 години виявлено 783 випадки інфікування, що є найвищим добовим приростом від початку епідемії, пише Xinhua.

Зазначається, що кількість нових випадків інфікування, виявлених за добу на території найбільш населеної арабської країни, вже четвертий день поспіль перевищує 700.  До слова, від початку священного мусульманського місяця Рамадану Єгипет переживає спалах захворювання. Для уповільнення темпів поширення хвороби влада країни ввела загальнонаціональну комендантську годину.

Загалом у Єгипті зафіксовано 15 786 випадків зараження. COVID-19 забрав життя 707 хворих, зокрема 11 - за минулу добу. Побороти недугу від початку пандемії коронавірусу змогли 4 374 людини.

Нагадаємо, раніше влада Єгипту повідомила, що послаблює карантин і готова приймати туристів. У країні відкрили готелі для внутрішніх туристів. До кінця травня їм дозволять працювати за умови, якщо заселеність готелю становитиме не більше 25%, а також встановлюються додаткові медичні заходи для боротьби із коронавірусом. 

Відео У Бразилії, Росії та Індії ускладнюється ситуація з коронавірусом

Хворих на коронавірус у світі – 5 мільйонів 231 тисяча людей. Одужали понад два мільйони з них. Померли від ускладнень – 335 тисяч осіб. Ситуація ускладняється в Південній Америці. В Бразилії кількість смертей перевищила 20 тисяч. Тож, країна має всі шанси стати наступним епіцентром пандемії. Більше про коронавірус 

У Бразилії, Росії та Індії ускладнюється ситуація з коронавірусом

Залиште свій коментар

Вибір редакції