Угорщина хоче ввести жорсткіші обмеження на кордонах: в'їзд з України можуть заборонити

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Україну пропонують занести до списку "червоної зони".

Угорщина від 15 липня планує ввести нові обмеження на в'їзд до країни через ризики другої хвилі COVID-19. Для іноземців з країн "червоної зони" можуть закрити кордони.

Про це повідомив глава адміністрації прем'єр-міністра Гергей Гуляш, йдеться на сайті уряду Угорщини. 

На найближчому засіданні уряд планує ухвалити рішення про поділ країн на три зони - "зелену" (потенційно безпечну), "жовту" та "червону" (найнебезпечнішу).

Згідно з новими правилами іноземці, які прибуватимуть з країн "жовтої" зони повинні пройти карантин. Що стосується іноземців з країн "червоної зони", для них в'їзд до Угорщини хочуть заборонити.

До "червоної зони" занесли Україну, Білорусь, Молдову та балканські країни. Росія, Сербія і Румунія - у списку "жовтих" країн.

Також правила для в'їзду планують змінити і для громадян Угорщини. У разі повернення з країни "жовтої зони", вони повинні будуть пройти карантин до першого негативного тестування. У випадку "червоної зони" - для завершення карантину необхідно здати два тести.

Громадянам, які повертатимуться з країн "зеленої групи" не потрібно буде дотримуватися карантину. 

Водночас обмеження не стосуються іноземців, які перетинають кордон Угорщини транзитом або здійснюють вантажні перевезення. 

Нагадаємо, пропуск осіб і транспортних засобів, які їдуть транзитом через Угорщину, відтепер здійснюється лише з гуманітарних коридорів у двох пунктах пропуску. Йдеться про "Берегшурань" – "Лужанка" і "Захонь" – "Чоп (Тиса)".

Залиште свій коментар

Вибір редакції