Україна оновила перелік країн, які входять до "червоної" і "зеленої" зони

Низка європейських країн перебувають у "зеленій" зоні.

Міністерство охорони здоров’я України оприлюднило новий список країн "червоної" і "зеленої" зон за кількістю заражених коронавірусом. Під час поділу держав беруть до уваги показник захворюваності на 100 тисяч населення за останні 14 днів.

Про це свідчать оновлені дані МОЗ.

Згідно з інформацією, до переліку "зеленої" зони входять, зокрема: Румунія, Індія, ОАЕ, Чехія, Австрія, Швейцарія, Португалія, Угорщина, Росія, Велика Британія, Італія, Греція, Білорусь, Болгарія, Польща, Німеччина, Грузія, Фінляндія. Україна також перебуває серед країн "зеленої" зони.

Серед популярних країн, згідно з новим списком, до "червоної" зони входять: Ізраїль, Мальдіви, Молдова, Іспанія, Чорногорія, США, Франція, Хорватія.

"Червоні" зони 11 вересня

Зазначимо, що після повернення з країнах "червоної" зони українці повинні йти на самоізоляцію. Дозволяється достроково припинити її, але слід здати ПЛР-тест і отримати негативний результат. Також ізоляція не стосується тих, хто вже має негативний результат ПЛР-аналізу, проведеного не більше ніж за 48 годин до перетину кордону України.

Надаємо, на початку вересня у "червоній" зоні перебували: Хорватія, Чорногорія, США, Ізраїль, Іспанія, Румунія, Молдова, Франція. 

Раніше поідомлялося, що до 30 вересня українським громадянам дозволено в’їжджати на територію Болгарії без підтвердження негативного результату ПЛР-тесту на COVID-19. Їм також не треба проходити 14-денний карантин.

Відео Уряд закрив на місяць українські кордони для іноземців: як реагують туристи

Заборона в’їзду іноземців до України. Через поширення COVID-19 напередодні уряд на місяць закрив наші кордони для іноземців. Заборона почала діяти сьогодні опівночі. Знімальна група ТСН зараз на пункті пропуску "Рава-Руська" українсько-польського кордону. Чи багатьох іноземців вже завернули і як зараз працюється прикордонникам в умовах нових обмежень - дивіться у прямому включенні.  

Уряд закрив на місяць українські кордони для іноземців: як реагують туристи

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів