Уряд виділить додаткові кошти для забезпечення лікарень засобами індивідуального захисту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Виділено 2,2 млрд грн.

Уряд підтримав пропозицію про виділення додаткових коштів для забезпечення медичних закладів засобами індивідуального захисту. 

Про це розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі Сніданку з 1+1. 

"Вчора (18 травня — Ред.) на бюджетному комітеті підтримали пропозицію уряду про виділення додаткових коштів у розмірі 2,2 мільярда гривень для покриття місячної потреби засобами індивідуального захисту для всіх лікарень першої хвилі. Ці гроші покривають 100% місячну потребу в засобах індивідуального захисту при повному завантаженні лікарень", - розповів Ляшко. 

За словами санлікаря, за державний кошт було закуплено  костюми біологічного захисту, які мають доправити до лікарень. Крім того, кошти для закупівлі засобів індивідуального захисту з резервних фондів виділяла місцева влада. "Ринок наситили, але є конкретні випадки, де не вистачає", - наголосив Віктор Ляшко. 

Відео Виходимо з карантину: правила для метро, пляжів та масових заходів – Віктор Ляшко

Закон про обов’язкове тестування на коронавірус, відкриття метро, запуск внутрішніх авіаліній.  Як українці будуть виходити з карантину? Які обмеження зберігаються? Відповіді на всі ці та інші питання знає наш гість – заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко. 

Виходимо з карантину: правила для метро, пляжів та масових заходів – Віктор Ляшко

Як повідомлялося, у Харкові лікарі швидкої протестували через невиплату надбавок та відсутність захисних засобів. Близько 30 медпрацівників вийшли під стіни своєї підстанції вимагати виплатити їм обіцяні премії за роботу з інфікованими на COVID-19 пацієнтами. Медики твердять, що 300-відсоткові надбавки прийшли лише одиницям з них. Натомість із хворими на коронавірус контактувала понад сотня медиків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції