В Апеляційному суді Києва спалахнув коронавірус

В Апеляційному суді Києва спалахнув коронавірус

Киян просять утриматися від відвідування суду.

У співробітника Київського апеляційного суду підтвердили наявність нового типу коронавірусу COVID-19, у зв'язку із чим киян просять, по змозі, утриматися від відвідування.

Про це повідомляється на сайті АС.

"Київський апеляційний суд продовжує працювати в штатному режимі задля забезпечення кожному доступу до правосуддя із дотриманням маскового режиму та щоденним вимірюванням температури працівникам та відвідувачам", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у приміщенні суду здійснюється посилена дезинфекція та вживаються всі можливі протиепідемічні заходи, однак, киян просять утриматися від участі у судових засіданнях, якщо слухання не передбачають обов’язкової присутності.

Також у Київському АС наполягають на обмеженні особистого відвідування суду для подачі позовів, заяв, скарг, клопотань та інших звернень.

Водночас заяви чи інші звернення до суду монжа подати через поштову скриньку, розміщену у холі, за допомогою поштового зв’язку, електронної пошти, факсу тощо.

Нагадаємо, що нині в Україні відомо про 125 798 хворих на COVID-19. Кількість пов'язаних із коронавірусом летальних випадків сягає 2 656, тоді як побороли недугу вже майже 59 тисяч українців.

Відео Побили всі антирекорди: 2495 нових хворих на коронавірус та 51 смерть станом на 2 вересня

Коронавірус лютує в Україні. Невтішна коронавірусна статистика останньої доби. Побито аж два рекорди. Дві тисячі чотириста дев'яносто п'ять нових випадків. Найбільше недужих у Києві, на Харківщині та Львівщині. І 51 смерть від КОВІД-19. Такої кількості смертей за добу від початку пандемії у нас ще не фіксували. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Побили всі антирекорди: 2495 нових хворих на коронавірус та 51 смерть станом на 2 вересня

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів