Перейти до змісту
В Індії розробили швидкий і дешевий тест на коронавірус: він зроблений з паперу

Тест вже схвалили в країні для комерційного використання.

Група вчених з Індії розробила дешевий і швидкий паперовий тест на COVID-19. Він може стати першим подібним тестом на коронавірус на ринку.

Про це пише ВВС.

Тест назвали Feluda - на честь відомого індійського вигаданого детектива. Регулювальний орган Індії з ліків вже схвалив тест для комерційного використання.

Дія тесту заснована на технології редагування генів під назвою Crispr. Розробники обіцяють, що він даватиме результати менш ніж за годину і коштуватиме 500 рупій - близько 6,75 доларів.

Дослідники з Інституту геноміки та інтегративної біології у Делі, де був розроблений Feluda, а також з приватних лабораторій, випробували тест на зразках близько двох тисяч пацієнтів, зокрема й тих, хто раніше отримав позитивний результат на коронавірус.

Вони виявили, що новий тест має 96% чутливості і 98% специфічності. Високочутливість тесту допоможе виявити майже всіх хворих на коронавірус, а високоспецифічність - виключити неінфікованих. 

Раніше у Великій Британії розробили новий тест на коронавірус, який забезпечує "високоточний" результат всього за 90 хвилин. Він продемонстрував чутливість вище 94% і 100%-ву точність.

Відео За прогнозами ВООЗ,  кількість захворювань на коронавірус може зрости до 7-9 тисяч на добу

В Україні оновили епідемічне зонування. Так, Канів знову повернувся до зони найвищої загрози. Погіршилася ситуація і у Вінниці, Луцьку та Дніпрі. Вони тепер "помаранчеві". Вплинула на це, зокрема, й статистика останніх днів. Напередодні в Україні зафіксували  рекордну кількість нових хворих - 4069. А, за прогнозами ВООЗ, найближчим часом ця цифра взагалі може зрости до майже 7-9 тисяч на добу.  

За прогнозами ВООЗ,  кількість захворювань на коронавірус може зрости до 7-9 тисяч на добу

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин