Перейти до змісту
В Іспанії та Італії заявили про добовий антирекорд заражень коронавірусом

Водночас на коронавірус у цих країнах сьогодні тестують значно більше людей, аніж навесні.

Міністерство охорони здоров'я Іспанії ввечері 16 жовтня інформує про рекордні 15 186 нових випадків зараження коронавірусом. Такого добового приросту в країні не фіксували від початку пандемії.

Також збільшилася добова кількість летальних випадків COVID-19: 16 жовтня померли 222 особи, напередодні - 140.

Від початку пандемії в Іспанії з 47 мільйонами населення зареєстровано понад 920 тисяч заражень коронавірусом та більше 33,5 тисячі померлих від COVID-19.

В Італії також повідомляється про понад 10 тисяч нових випадків зараження коронавірусом протягом доби. Лише напередодні італійські відомства охорони здоров'я реєстрували рекордний показник захворюваності - понад 8 800 у четвер і більше 7 000 у середу.

В Італії, де мешкають 60 мільйонів людей, кількість випадків інфікування COVID-19 сягнула 391,6 тисячі, летальних - 36,4 тисячі.

І в Італії, і в Іспанії наголошують, що нині на коронавірус тестують набагато більше людей, ніж навесні.

Тим часом міністерство охорони здоров'я Франції повідомляє про 25 086 нових випадків зараження за останню добу, 122 людини померли. Напередодні у Франції був зафіксований абсолютний рекорд від часу початку епідемії в країні - понад 30 тисяч нових випадків за добу.

Загалом від початку пандемії СOVID-19 у Франції було підтверджено понад 834 тисяч випадків зараження, померли 33 303 людини.

Нагадаємо, що в Іспанії людям заборонено залишати місце свого проживання. Містянам і жителям околиць заборонено залишати Мадрид, а гостям – в'їжджати до столиці без поважної причини (за винятоком роботи, візиту до лікаря чи навчання).

Також є нові обмеження в популярному у туристів регіоні Каталонія. Всі бари і ресторани там зачинені на два тижні. У північному іспанському регіоні Наварра бари й ресторани закриті від 22:00. 

Тим часом в Італії ресторани, кафе, бари та піцерії можуть працювати до опівночі. Але поза цими закладами людям заборонено збиратися від 21:00 до 06:00.

Крім того, заборонено усі вечірки — навіть на природі. Церемонії дозволені відповідно до правил, але обмежені 30 гостями. А вдома заборонено приймати понад 10 гостей.

Обмеження діють щонайменше до 13 листопада. Найбільше в Італії постраждали регіони Лаціо, Кампанія і Ломбардія, тому там будуть найбільш ретельно стежити за дотриманням карантину, порушення якого карається штрафом.

Відео Європейські країни посилюють карантин через коронавірус

Комендантська година у Парижі та надзвичайний стан у Португалії - Європа масово посилює карантин через коронавірус. В Італії і Австрії напередодні фіксували рекордні цифри заражень. Загалом у світі кількість недужих наближається до 38,5 мільйонів. Поки фармакологічні компанії працюють над вакцинами, у Всесвітній організації охорони здоров'я розповіли, кому з людей доведеться на них чекати довше.    

Європейські країни посилюють карантин через коронавірус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин