В Італії кількість інфікованих коронавірусом вшестеро більша за заявлену в офіційній статистиці

30% учасників дослідження, які мають антитіла, переносять хворобу безсимптомно.

Згідно із дослідженням, проведеним Національним статистичним агентством "Істат" та МОЗ, майже півтора мільйона італійців мають антитіла на COVID-19 у крові. Це приблизно 2,5% всього населення Італії, і вшестеро більше за оприлюднені офіційні дані. 

Про це пише Corriere Della Sera.

У дослідженні взяли участь 64 600 мешканців Італії у період між 25 травня та 15 липня. Виявивши коронавірус у півтора мільйона населення, з'ясувалося, що це вшестеро більше за дані Центру системних досліджень при університеті Джонса Хопкінса у США - там вказано про 248,2 тисяч виявлених випадків COVID-19.

Згідно з дослідженням, близько 30% його учасників, у яких були виявлені антитіла, не мали жодних симптомів захворювання. Водноча зафіксовані різкі територіальні розбіжності у кількості інфікувань.

Так, у Ломбардії антитіла на COVID-19 мають 7,5% населення, у Бергамо - 24%, а у сусідній Венеції імунітет є лише у 1,9% населення. На Сицилії взагалі антитіла знайшли лише у 0,3% добровольців.

Нагадаємо, Італія вважається однією з країн, які найбільше постраждали від епідемії коронавірусу в Європі. Італійський сенат підтримав пропозицію уряду щодо подовження надзвичайного стану.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів