В Італії відкриваються церкви: Папа Римський провів першу за час карантину месу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Соборі святого Петра зібралися близько 30 людей.

Папа Римський Франциск 18 травня уперше за час карантину провів публічну месу у Соборі святого Петра в Ватикані. Служба була присвячена 100-річчю від дня народження Івана Павла ІІ.

Про це пише "Радіо Свобода".

Собор святого Петра, де і похований Іван Павло ІІ, був зачинений близько 70 днів під час епідемії коронавірусу в Італії. Від 18 травня він відновив свою роботу. Загалом під час меси у соборі були присутні близько 30 людей, усі вони дотримувалися дистанції.

В усій Італії від 18 травня церкви відновлюють роботу. Усі віряни під час служб обов’язково мають носити маски та дотримуватися дистанції. Також відкрилися в країні бари, ресторани та перукарні.

Нагадаємо, уряд Італії видав указ, що дозволяє подорожувати в країну та з неї вже від 3 червня, на тлі зусиль полегшити карантинні заходи, запроваджені у зв'язку з пандемією коронавірусу.

Відео В Італії розпочинають новий етап послаблення карантину

В Італії відсьогодні відкриваються бари, ресторани та перукарні – із дотриманням санітарних вимог. Відновляться служби в церквах. А подекуди дозволять ходити на пляж. В Іспанії запрацюють літні тераси, можна збиратися в групи до десяти людей. В обох країнах вже одужали понад дві третин усіх хворих на COVID-19. Більше про коронавірус в Україні 

В Італії розпочинають новий етап послаблення карантину

Залиште свій коментар

Вибір редакції