В Івано-Франківську готуються до поетапного відкриття шкіл

Навчальні заклади мають запрацювати від 21 вересня.

В Івано-Франківську, який перебуває у "червоній зоні" карантину, готуються до поетапного відкриття шкіл. 

Це депутати вирішили під час позачергового засідання міської ради, повідомляє Укрінформ.

Зазначається, що від 15 вересня у місті продовжують відкривати дошкільні навчальні заклади. Початкові школи почнуть навчання від 21 вересня. Учні 5-9 та 10-11 класів підуть до шкіл від 28 вересня. Це також стосується позашкільних навчальних закладів.

За словами директора департаменту освіти та науки Ігора Максимчука, батьки зможуть обрати форму освіти для своїх дітей. "Щоб чиясь дитина продовжила вчитися дистанційно, батьки мають написати відповідну заяву. Проте школи зараз обладнані усім необхідним, щоб забезпечувати очну форму навчання з дотриманням усіх санітарних норм", — повідомив чиновник. 

Крім того, міська рада згодилася підтримати директорів навчальних закладів, якщо їм доведеться оскаржувати в судах відновлення роботи шкіл. 

Як повідомлялося, від 1 вересня навчання у школах розпочалося у всій Україні, крім регіонів "червоної зони". Вчителям та учням молодших класів дозволяють бути без масок. У МОЗ рекомендують школам відкрити різні входи для учнів молодших і старших класів, щоб діти не перетиналися. З цих же міркувань уроки рекомендують розпочинати у різний час для різних класів. Наприклад, із 15-хвилинним проміжком.

Відео Навчання на карантині: про актуальне з міністром освіти Сергієм Шкарлетом

Школа на карантині. Якими були перші два тижні нового навчального року та з якими проблемами зіткнулися учні та вчителі? Усі деталі дізнаємося від міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета.  

Навчання на карантині: про актуальне з міністром освіти Сергієм Шкарлетом

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів