В МОЗ розповіли, як визначали показник захворюваності на коронавірус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Після послаблень кількість хворих різко зросла.

Міністерство охорони здоров'я відштовхувалося від показника захворюваності на коронавірус в Україні, коли розпочинався адаптивний карантин.

Про це 25 червня під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Після послаблення обмежень, за десять днів в Україні різко зріс показник захворюваності.

"Це в нас відбулось за 10 днів. Ми пройшли цей шлях від 37 до 50. І обирали саме той критерій захворюваності, який є в Україні. Це відповідає будь-якій практиці в інших країнах", - сказав Степанов.

Степанов відреагував на те, що українцям можуть не відкрити кордони ЄС і після 1 липня. За його совами "європейські країни ще визначаються щодо послаблення карантину, щодо в'їзду громадян третіх країн".

Загалом в Україні виявили 40 008 випадків коронавірусу. Від початку пандемії померло 1067 людей. За останню добу зафіксували антирекордних 994 нових випадки. Кількість одужалих сягнула вже 17 758.

Відео За добу в Україні - майже тисяча підтверджених випадків коронавірусу

І знову коронавірусний антирекорд. 994 нових випадки коронавірусу в Україні за останню добу. 16 осіб померли, 349 недугу подолали. Оновлена загальна статистика, за даними Міністерства охорони здоров'я, нині виглядає так - всього інфікувалися із початку пандемії понад 40 тисяч українців. Смертей маємо 1067. Одужали майже 18 тисяч людей.  Більше про коронавірус

За добу в Україні - майже тисяча підтверджених випадків коронавірусу

Залиште свій коментар

Вибір редакції