В ОБСЄ зафіксували відновлення позицій бойовиків на ділянці розведення сил біля Петрівського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

СММ помітила земляні та будівельні роботи.

Збройні формування Російської Федерації відновлюють позиції на ділянці розведення сил поблизу Петрівського.

Про це повідомив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк, пише Укрінформ

"СММ помітила земляні та будівельні роботи на колишніх позиціях російських збройних формувань на ділянці розведення у Петрівському", - розповів він, наголосивши, що Росія продовжує ігнорувати узгоджені висновки Паризького саміту та, "замість створення нових ділянок розведення сил, вона вдається до повернення сил".

За словами українського дипломата, без втілення Росією погоджених у Парижі заходів, "неможливо перейти до другого етапу - тобто, заходів з реалізації політичних положень Мінських домовленостей".

Нагадаємо, що раніше під час засідання Радбезу ООН про захист цивільних осіб в збройних конфліктах Росія вдалася до шантажу та відверто заявила, що без зняття санкцій "повного" припинення вогню не буде

Відео Без зняття санкцій вогню не припинять: Росія знову вдалася до шантажу на Радбезі ООН

Без зняття санкцій вогню не припинять: Росія знову вдалася до шантажу на Радбезі ООН. Про це повідомив речник постійного представництва України в організації. До Олега Ніколенка втрапив фрагмент звернення делегації Кремля, де Москва відверто закликає зняти обмеження, введені за агресію на Сході України. 

Без зняття санкцій вогню не припинять: Росія знову вдалася до шантажу на Радбезі ООН

Залиште свій коментар

Вибір редакції