В Одесі ліквідовано спалах коронавірусу в дитячому будинку: подробиці 

В Одесі ліквідовано спалах коронавірусу в дитячому будинку: подробиці 

Останнього із дітей виписали з лікарні 31 липня.

В Одесі контрольне ПЛР-тестування вихованців дитячого будинку "Перлинка", де раніше зафіксували спалах коронавірусу, показало негативний результат. Тобто всі діти наразі здорові.

Про це повідомила в Facebook директор департаменту освіти Одеської міськради Олена Буйневіч.

“Всім, хто хвилювався за Перлинку: ура! Аналіз у всіх дітей негативний, вірус не виявлений. Окреме “Ура!” нашим дітям. Це сильно, круто, ви впоралися! Завтра влаштовуємо фрукто-паті, або піце-паті на честь вашої перемоги!”, – написала Буйневич.

Як повідомила 3 серпня на засіданні оперативного штабу директор департаменту охорони здоров'я Олена Якименко, усі вихованці з моменту виявлення коронавірусу перебували під наглядом лікарів.

Раніше шестеро з них були госпіталізовані. Останнього з дітей виписали 31 липня. До отримання результатів ПЛР-тестування діти і співробітники перебували на самоізоляції.

Нагадаємо, в липні стався спалах коронавірусу в дитячому будинку "Перлинка" в Одесі. На обсервацію закрили заклад, де живуть сироти й діти, чиї батьки позбавлені батьківських прав. Медики виявили 17 позитивних результатів ПЛР-тестів, з них 15 - у дітей. Усі недужі - безсимптомні. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів