Перейти до змісту
В одній з опорних лікарень Києва, де приймають пацієнтів із COVID-19, заповнені всі ліжка

В одній з опорних лікарень Києва, де приймають пацієнтів із COVID-19, заповнені всі ліжка

Минулого місяця на базі цього медзакладу розгорнули чотири інфекційних відділення, повідомив Віталій Кличко.

У Київській міській лікарні №6 всі ліжка для хворих на новий коронавірус COVID-19 заповнені.

Про це сьогодні, 16 жовтня, на брифінгу повідомив Київський міський голова Віталій Кличко.

"Відвідав Київську міську лікарню №6. Це одна з опорних лікарень, де приймають хворих на COVID-19 із березня цього року. А минулого місяця на базі медзакладу розгорнули чотири інфекційних відділення загальною кількістю 200 ліжок, зокрема 12 ліжок інтенсивної терапії. Створили 14 бригад медперсоналу для роботи в цих відділеннях. На сьогодні в лікарні № 6 всі ліжка для хворих на коронавірус заповнені", — зазначив Кличко.

Нагадаємо, за минулу добу у Києві виявили ще 455 хворих на коронавірус. Померли 22 людини. Всього коронавірус забрав життя 557 киян. 

Відео Через спалах коронавірусу "Станицю Луганську" закриють до кінця місяця

На замку до кінця жовтня. "Станиця Луганська" - єдиний пункт пропуску, який діяв на лінії розмежування з окупованими територіями, не працюватиме щонайменше два тижні. Усе через спалах коронавірусу на окупованій частині Луганської області. Там, твердять місцеві, аптеки порожні, а кількість хворих зростає. Усі опорні лікарні Луганської області нині забиті хворими на коронавірус пацієнтами. Тому закриття КПВВ "Станиця Луганська" був вимушеним кроком, аби не наражати на небезпеку місцевих жителів. І хоч про закриття пропускного пункту прикордонники попереджали, охочі в'їхати на окуповану територію все одно прийшли. Тепер чекатимуть щонайменше до кінця місяця.    

Через спалах коронавірусу "Станицю Луганську" закриють до кінця місяця

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин