Перейти до змісту
В Україні оновили зони карантину: Київ залишиться "помаранчевим"

В Україні оновили зони карантину: Київ залишиться "помаранчевим"

Нове епідемічне зонування почне діяти з 00:00 19 жовтня.

Київ в оновленому карантинному списку залишиться в "помаранчевій" зоні. Відповідне рішення сьогодні, 15 жовтня, ухвалили Державна і регіональна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов. 

"Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. З 00:00 19 жовтня (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування. Місто Київ залишається у "помаранчевій" зоні", — зазначив він.

Тим часом, Держкомісія внесла до "червоної" зони рекордну кількість міст та районів: повний список.  

Нагадаємо, у четвер, 15 жовтня, в Україні зафіксували 5 062 нові випадки COVID-19, 73 смерті (усього — 5 302) та 951 людину, яка одужала (від початку пандемії — 119 650). 

Відео Статистика коронавірусу: за останню добу позитивні ПЛР-тести отримали ще 5 590 українців

Знову понад 5 тисяч нових випадків COVID-19. За останню добу позитивні ПЛР-тести отримали ще 5 590 українців. Найбільше нових випадків зафіксували у Харківській області та в Києві. У столиці маємо ще й антирекорд смертей - померла 21 людина. Загалом за минулу добу жертвами коронавірусу стали 107 українців. А понад 2 тисячі подолали недугу. Більше про коронавірус в Україні

Статистика коронавірусу: за останню добу позитивні ПЛР-тести отримали ще 5 590 українців

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин