В Україні розгорнуть другу хвилю лікарень через спалах коронавірусу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кількість госпіталізованих зростає.

В деяких регіонах Україні готують лікарні до нової хвилі через різке зростання випадків коронавірусу.

Про це під час брифінгу 24 червня повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Міністр наголосив, що до лікарень потрапляють лише ті пацієнти, які мають важкий перебіг хвороби і ця кількість зростає.

"У деяких областях із таким ставленням громадян різке зростання кількості осіб, яких госпіталізують, збільшується. У зв'язку з цим нам необхідно відкривати другу хвилю, - сказав він. - За попередню добу кількість нових людей, яких протестували щодо пневмонії, становить 958 осіб - таких цифр у нас ще не було. Кількість людей із пневмонією різко зростає. І це результат нашої легковажності".

Нагадаємо, в Україні загалом виявили 39 014 випадків коронавірусу. Від початку пандемії померло 1051 людини. За останню добу зафіксували антирекордних 940 нових випадків. Кількість одужалих сягнула вже 17 409. 

Відео Медики харківського диспансеру пішли із закладу, коли дізналися, що до них везуть хворих із коронавірусом

У харківському диспансері радіаційного захисту не вистачає персоналу. Медики масово пішли із закладу, щойно туди почали доправляти пацієнтів із коронавірусом. Обласна інфекційка геть переповнена. І саме цей диспансер, рішенням Кабміну, має почати приймати хворих на COVID-19. Але лікувати заражених погодилися лишень півтора десятка медиків. Понад сотня працівників просто відмовились од роботи або звільнилися.  Більше про коронавірус

Медики харківського диспансеру пішли із закладу, коли дізналися, що до них везуть хворих із коронавірусом

Залиште свій коментар

Вибір редакції