В Україні за добу померла рекордна за весь час пандемії кількість людей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Усього жертвами COVID-19 стали 943 українці.

В Україні за добу від коронавірусу померла рекордна кількість осіб за весь час пандемії - 31 людина.

Про це повідомляє РНБО.

За даними системи моніторингу поширення епідемії коронавірусу РНБО, найбільше летальних випадків за минулу добу зафіксували у Львівській області - 9. Також смертельні випадки були зареєстровані у Закарпатській області - 4, по 3 смерті - у Волинській та Рівненській областях, 2 - у м. Київ і Донецькій області та по 1 випадку - у Одеській, Житомирській, Черкаській, Дніпропетровській, Вінницькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій областях.

Усього в країні жертвами COVID-19 вже стали 943 людини. Натомість 14 943 особи - одужали, за останню добу побороти недугу змогли 415 людей. Кількість нових випадків коронавірусу за останні 24 години зросла на рекордні 758, усього в країні зафіксовано вже 33 234 інфіковані людини.

Днем раніше, 16 червня МОЗ звітувало про 666 нових випадків, 11 смертей та 275 пацієнтів, які за добу одужали. 

Відео Чи не кожен п`ятий інфікований коронавірусом в Україні - медик

Чи не кожен п`ятий інфікований коронавірусом в Україні – медик, їх уже 5600. І всі можуть претендувати на  компенсацію від держави. Щоправда, якщо вдасться довести, що заразилися на робочому місці, в лікарні.  Але як з`ясувалося, зробити це дуже непросто. Для цього треба вказати від кого інфікувався, коли і де це сталося. Більше про коронавірус в Україні

Чи не кожен п`ятий інфікований коронавірусом в Україні - медик

Залиште свій коментар

Вибір редакції