В Україні за порушення карантину склали понад 20 тисяч протоколів: в яких випадках

В Україні за порушення карантину склали понад 20 тисяч протоколів: в яких випадках

Найбільше порушень виявлено в Дніпропетровській області, місті Києві, а також у Харківській, Львівській та Одеській областях.

В Україні від початку введення карантину задля недопущення поширення коронавірусу COVID-19 поліцейські склали 21 628 адміністративних протоколів, пов'язаних з порушенням карантинних заходів.

Найбільше порушень виявлено в Дніпропетровській області, місті Києві, а також у Харківській, Львівській та Одеській областях. Про це у п'ятницю, 7 серпня, повідомив заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич, передає пресслужба відомства.

"На порушення карантинних вимог, які визначені постановою Кабінету міністрів України, всі підрозділи поліції реагують в межах своїх повноважень. Правоохоронці націлені на профілактичну роботу при проведенні епідеміологічних заходів та забезпеченні правопорядку", - сказав він.

За словами Фацевича, якщо особа вперше порушує протиепідеміологічні заходи і одразу ж усуває недоліки, то відповідно з нею поліцейські проводять профілактичну бесіду і не складають адміністративні протоколи.

"Проте у нас є багато фактів систематичного порушення суб'єктами господарювання та керівниками комунальних підприємств. У таких випадках поліцейські реагують відповідно - складають адміністративні протоколи", - пояснив заступник голови Нацполіції.

Підрозділи Нацполіції несуть службу в посиленому режимі від березня, з початком пандемії, зазначив Фацевич.

Нагадаємо, що Кабмін подовжив дію адаптивного карантину в Україні через епідемію коронавірусу до 31 серпня та встановив чотири рівні епідемічної небезпеки. Йдеться про "зелений", "жовтий", "помаранчевий" та "червоний" рівні карантину.

Відео Максим Степанов - про нові умови карантину в Україні

На прямому зв'язку з ТСН - міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Чи буде якось уряд реагувати в тих випадках, коли деякі регіони відмовляються виконувати вимоги "червоної зони" карантину, за яким принципом взагалі відбувається поділ країни на зони та чим саме відрізняються умови карантину в кожній із зон - дивіться наживо.  

Максим Степанов - про нові умови карантину в Україні

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів