Відомо, коли країни ЄС відкриють внутрішні кордони для літніх відпусток

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кордони для громадян Євросоюзу готуються відкривати від середини червня.

Країни Євросоюзу мають наміри поступово відкривати внутрішні кордони. У Єврокомісії висловилися про плани почати відкриття з середини червня. 

Про це на пресконференції повідомила єврокомісар з внутрішніх справ Ілва Йоханссон, передає “Інтерфакс-Україна”. 

Водночас країни ЄС досі не вирішили питання про відкриття зовнішніх кордонів. 

У середу Єврокомісія представила принципи та рекомендації з відновлення туризму в літній сезон в країнах ЄС, який був зупинений внаслідок пандемії коронавірусу. 

“Поступовий підхід передбачає спочатку рішення країн-членів  про відкриття власних кордонів, потім - рішення про відкриття кордонів шенгенського простору та ЄС, - заявила Йоханссон. Тільки потім ми будемо думати, як відкривати зовнішні кордони (ЄС)”. 

Крім цього, єврокомісар схвально зустріла рішення деяких країн Євросоюзу про взаємне відкриття кордонів після 15 червня. “Я не вважаю ці рішення завчасними і думаю, що це правильний крок”. 

Нагадаємо, що ВООЗ оновила стратегічний план для боротьби з пандемією. Також організація збільшила бюджет до 1,7 млрд доларів. 

Відео Відновлення туризму: який вигляд матимуть подорожі Європою цього літа

Єврокомісія представила план відкриття кордонів і туризму в країнах ЄС. Це сукупність рекомендацій як безпечно зняти обмеження на поїздки. То який вигляд матимуть подорожі Європою цього літа та чи будуть вони можливі взагалі – у сюжеті.  

Відновлення туризму: який вигляд матимуть подорожі Європою цього літа

Залиште свій коментар

Вибір редакції