Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Виробник вітчизняних тестів на коронавірус поскаржився, що їхні вироби забракували

Виробник вітчизняних тестів на коронавірус поскаржився, що їхні вироби забракували

Раніше про відправлення цих тест-систем до регіонів повідомляли у Офісі президента.

Компанія "Укргентех" скаржиться на те, що Центр громадського здоров’я МОЗ забракував тест-системи на коронавірус їхнього виробництва. За повідомленням компанії у ЦОЗ повідомили, що не отримали достовірних результатів під час використання цих тестів.

"Укргентех" вважає, що перевіряти їхній виріб мають безпосередньо у лабораторіях, які проводять тестування населення. Також впевнені, що рекомендувати ці тести до використання має Держлікслужба, а не ЦОЗ, передає Liga.net.

Зазначимо, що наприкінці квітня Міністерство охорони здоров`я України отримало близько 450 тис. ПЛР-тестів на коронавірусну інфекцію українського виробництва. Тоді очільник МОЗ говорив, що українські тест-системи пройшли відповідні експертизи та повністю відповідають за якістю і точністю всім світовим стандартам.

Нагадаємо, станом на 13 травня в Україні кількість інфікованих коронавірусом становила 16 425 осіб. Кількість інфікованих за останню добу зросла на 402 особи. Від початку пандемії померли 425 людей. Кількість одужалих сягнула вже 3716. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції