Перейти до змісту
Вперше у світі добовий приріст нових випадків зараження коронавірусом перевищив 400 тисяч

Тим часом США повідомляють про найвищий показник захворюваності від липня.

Вперше у світі добовий приріст нових випадків зараження COVID-19 перевищив 400 тисяч. Тим часом у Європі низка країн повертається до жорстких карантинних обмежень, а США повідомляють про антирекорд.

Про це пише DailyMail.

Генеральний секретар Організації Об'єднаних Націй Антоніо Гутерріш заявив у суботу, що "розділений світ" не зміг впоратися із завданням боротьби з пандемією, а тому країнам потрібні узгоджені дії, щоби мільйони людей не страждали від злиднів та голоду. 

"Пандемія COVID-19 є головним глобальним викликом для всього міжнародного співтовариства, для багатосторонності та для мене, як генерального секретаря ООН", - сказав Гутерріш португальському інформаційному агентству Lusa. 

Тим часом у США, як повідомляє The Guardian, вперше від липня добова кількість нових хворих на COVID-19 перевищила 68 тисяч. 

Про прискорення пандемії звітують й в окремих штатах, особливо на півночі Середнього Заходу. Зазначимо, що впродовж тижня у США повідомляли, в середньому, про 55 тисяч випадків коронавірусу, що на 60% більше, ніж у середині вересня.

Тим часом у Європі країни повертають суворі карантинні обмеження через стрімке зростання нових випадків коронавірусу. Але суворого локдауну, такого, як був навесні, все ще сподіваються уникнути. Загальна кількість інфікованих COVID-19 у світі сягає вже майже 40 мільйонів. Водночас, у ВООЗ попереджають, що друга хвиля пандемії лише розпочинається. 

Відео Країни Європи посилюють карантин через стрімке зростання випадків COVID-19

Комендантська година, обмеження контактів, заборони на вечірки та нічний продаж алкоголю. Європейські країни повертають суворі карантинні обмеження через стрімке зростання нових випадків коронавірусу. Але суворого локдауну, такого, як був навесні, все ще сподіваються уникнути. Загальна кількість інфікованих COVID-19 у світі - вже майже 40 мільйонів. При цьому у ВООЗ попереджають: друга хвиля пандемії лише розпочинається.  

Країни Європи посилюють карантин через стрімке зростання випадків COVID-19

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин