Як в Ухані: у Китаї пів мільйона людей перебувають на жорсткому карантині через спалах коронавірусу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Округ Аньсинь буде "повністю закритим і контрольованим".

У Китаї пів мільйона мешканців округу Аньсинь, розташованого в 150 кілометрах від Пекіна, перебувають на жорсткому карантині через спалах COVID-19 на столичному ринку.

Про це повідомляє The Guardiаn.

Відповідне рішення в країні прийняли у неділю, коли кількість заражених у китайській столиці в період від 11 до 27 червня зросла до 311.

В уряді зазначили, що спалах все ще "серйозний і складний", а тому відтепер округ буде "повністю закритим і контрольованим". Зокрема, на в'їзді та виїзді встановили блокпости, а місцевим жителям наказали не залишати своїх домівок. Вийти на вулицю за нагальної потреби, наприклад, до магазину чи аптеки, може лише один член родини. Такі ж суворі заходи раніше впроваджували в Ухані, де вперше спалахнув COVID-19.

Нагадаємо, що новий спалах коронавірусу зафіксували на великому оптовому ринку "Сіньфаді" в Пекіні. Його тимчасово закрили, а в столиці ввели обмежувальні заходи. Зокрема, кожен, хто виїжджає з Пекіна, повинен надати довідку про негативний тест на наявність коронавірусу. За інформацією місцевих ЗМІ, саме з округу Аньсинь на ринок постачалася прісноводна риба. 

Раніше епідеміолог Лю Цзюнь розповів, що після аналізу генома знайдених на оптовому ринку "Сіньфаді" зразків коронавірусу з’ясувалося, що вони старші за поширені у Європі штами. 

Два тижні тому у Китаї 11-мільйонне місто, розташоване неподалік від столиці, оголосило воєнний стан через спалах коронавірусу.

Відео Новий спалах коронавірусу може спричинити другу хвилю у всьому Китаї

90 тисяч жителів Пекіна - знову на жорсткому карантині. А по всьому місту - посилені санітарні заходи. Там - новий спалах коронавірусу, і є побоювання, що він може спричинити другу хвилю в усьому Китаї. Мешканців одразу кількох районів зобов’язали не полишати свої оселі і пройти тестування. Люди живуть поблизу гігантського продуктового ринку, де виявили десятки хворих. Крім того, сліди вірусу знайшли на дошках, де різали лосось. Більше про коронавірус

Новий спалах коронавірусу може спричинити другу хвилю у всьому Китаї

Залиште свій коментар

Вибір редакції