Коронавірус в Україні: криза вдарить по кожній другій родині з дітьми

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рівень бідності зросте з 27% до 44%, а вплив на дітей буде ще більш відчутним: з 33% до 51%.

Через кризу, викликану коронавірусом, в Україні за прогнозами ЮНІСЕФ понад 6 млн осіб можуть опинитись за межею бідності, зокрема, від економічних наслідків постраждають 1,4 мільйона дітей.

Такі показники отримали у дослідженні Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), який базується на макропрогнозі Кабінету Міністрів України.

Зазначається, що розрахунки ЮНІСЕФ передбачають, що скрутне фінансове становище очікує кожну другу родину з дітьми, а погіршення економічної ситуації матиме найбільш руйнівний вплив на багатодітні сім’ї, одиноких батьків з дітьми, родини з дітьми до трьох років та самотніх пенсіонерів віком за 65 років.

У зв’язку з критичним зростанням дитячої бідності та незахищеності родин, ЮНІСЕФ закликає президента, парламент, уряд та місцеву владу вжити термінових ефективних заходів соціального захисту для пом’якшення наслідків COVID-19. "Ми маємо зробити все можливе, аби наслідки COVID-19 для дітей та їх родин були мінімальними. Від рішень держави сьогодні залежить майбутнє мільйонів дітей. Необхідно докласти зусиль, аби COVID-19 не став перешкодою у доступі до освіти, здорового харчування, достойних умов життя дітей та їх сімей", - зазначила Лотта Сильвандер, голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Своєю чергою, ЮНІСЕФ пропонує розглянути можливість тимчасової універсальної виплати всім домогосподарствам з дітьми, а також збільшити щомісячні виплати допомоги при народженні дитини.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Організація Об’єднаних Націй виділить Україні 140 мільйонів доларів для боротьби з коронавірусом.

Відео ООН застерігає світ від нестачі харчів на тлі карантинів та економічних обмежень

Голод біблійного масштабу через пандемію коронавірусу. ООН застерігає світ від нестачі харчів на тлі карантинів та інших економічних обмежень. Кажуть, вже за кілька місяців дефіцит їжі може зачепити до 250 мільйонів людей - а це майже вдвічі більше, ніж дотепер. Тим часом, хворих на коронавірус у світі - 2 мільйони 560 тисяч.  Більше про коронавірус

ООН застерігає світ від нестачі харчів на тлі карантинів та економічних обмежень

Залиште свій коментар

Вибір редакції