Перейти до змісту
Запровадження жорсткого карантину в Україні може бути "виключно резервним моментом" - Ляшко

Запровадження жорсткого карантину в Україні може бути "виключно резервним моментом" - Ляшко

За словами головного санлікара, система охорони здоров'я наразі дає раду з приростом хворих.

Система охорони здоров’я в Україні нині дає раду з приростом хворих на коронавірус, кількість яких збільшилася до 5-5,7 тисячі на добу. Система буде справлятися, навіть якщо в Україні виявлятимуть до 10 тисяч випадків на добу. 

Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко в інтерв'ю "Радіо Свободі". 

"Сьогодні ми реєструємо по 5 000-5700 випадків в Україні – колапсу немає. Система охорони здоров’я справляється. Ми говоримо, що і до 10 тисяч – будемо справлятися… Певні лікарні будуть завантажуватися, госпіталізувати, перепрофільовувати нові ліжка, і буде досить велика кількість хворих. Тому для того, щоб цьому запобігти, ми просимо всіх дотримуватися всіх протиепідеміологічних норм і правил", – сказав Ляшко.

Він додав, що на національному рівні робиться усе, щоб запобігти колапсу системи охорони здоров’я, та щоб не зупиняти економіку України.

"Ми розуміємо, що впровадження жорсткого локдауну – це вже виключно такий резервний момент, коли не можна буде нічого іншого зробити", – додав він.

Нагадаємо, експерти вважають, що в Україні локдаун (жорсткі обмеження) не зупинить статистику захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19, проте посилить кризові явища в економіці. 

Відео Карантин стає жорсткішим: у світі готуються до другої хвилі коронавірусу

Майже 68 тисяч заражених за добу - Індія може стати першою за кількістю інфікованих коронавірусом країною світу, якщо кількість недужих зростатиме такими ж темпами. Нині найбільша кількість інфікованих - понад 8 мільйонів - у США. Рекордні цифри заражень фіксують у Європі - Чехія, Німеччина, Італія та Австрія. І поки фармакологічні компанії працюють над вакцинами, у ВООЗ розповіли, кому з людей доведеться на них чекати довше.  

Карантин стає жорсткішим: у світі готуються до другої хвилі коронавірусу

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин