ЗНО в умовах пандемії: МОЗ розробило правила проходження тестування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Оцінювання відбуватиметься з дотриманням протиепідемічих обмежень.

Зовнішнє незалежне оцінювання 2020 року відбудеться, але проводитимуть його з дотриманням протиепідемічних вимог. Аудиторії дезінфікуватимуть, а для учасників розроблять маршрути.

Про це повідомив під час брифінгу 24 червня головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

В кожній школі, яка є пунктом тестування, будуть організовані чіткі маршрути заходу учнів до аудиторій. На вході будуть розроблені певні графіки. Всі учасники будуть приходити на здачу ЗНО за визначеним часом, а перед входом їх опитуватимуть про стан здоров'я:

  • з ними спілкуватимуться медики:
  • виміряють температуру;
  • чітко визначать аудиторію;
  • на вході видаватимуть захисні маски

"В аудиторії буде 15 людей. Місця розставлені так, щоб дистанція між учнями була не менше ніж 1,2 метра. По школах розставленні антисептики для обробки рук. В санітарних кімнатах є мило, проточна вода і паперові рушники. Все зроблено для того, щоб безпечно провести ЗНО", - розповів Ляшко.

Нагадаємо, у МОН пояснили, що у 2020 році учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти в закладах фахової передвищої освіти, звільняються від ДПА, але мають право його складати, зокрема, формі ЗНО. Водночас від проходження ЗНО не звільняють здобувачів освіти, які планують вступати до закладів вищої освіти у 2020 році. Воно триватиме від 25 червня по 17 липня.

Відео ЗНО на старті: все, що треба знати про проведення тестів на карантині

До ЗНО готові. Понад три мільйони масок та понад 100 тисяч літрів антисептиків вже розвезли по пунктах тестування. Незалежне зовнішнє оцінювання - із дотриманням усіх карантинних обмежень - розпочнеться 25 червня - абітурієнти здаватимуть математику. В аудиторіях буде до 15 учнів, усі мають бути в масках і здоровими.  

ЗНО на старті: все, що треба знати про проведення тестів на карантині

Залиште свій коментар

Вибір редакції