ESL Pro League Season 14 із CS:GO: розклад матчів і інформація про команди

Дата публікації
Перегляди
250
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ESL Pro League Season 14 із CS:GO: розклад матчів і інформація про команди

Учасники ESL Pro League Season 14 із CS:GO: топ-команди і аутсайдери.

Від 16 серпня до 12 вересня відбудеться турнір ESL Pro League Season 14 із CS:GO, на якому 24 колективи розіграють $750 тис., а також місце на чемпіонаті BLAST Premier: World Final 2021. Пропонуємо докладніше розглянути розклад змагання і його учасників.

Група A

16–20 серпня выдбудуться матчі в групі A.

twitter.com/eslcs

До колективу Team Spirit входять чотири російські й один український гравець. У світовому рейтингу найкращих CS:GO команд від HLTV.org він посідає 12 місце, як і в ESL World Ranking. Завдяки позиції у другому рейтингу він і отримав слот на турнірі. Серед останніх значущих досягнень – перемоги на DreamHack Open January 2021: Europe і Pinnacle Cup II, а також 3-4 місце на IEM Katowice 2021.

Данський Astralis у рейтингу HLTV.org посідає четверте місце, а в ESL World Ranking – п'яте. Отримав місце на змаганні, як постійний партнер ESL Pro League. Найбільшими досягненнями складу в цьому році стали друге місце на BLAST Premier: Global Final 2020 і 3-4 місце на IEM Cologne 2 021.

До Heroic входять п'ять данських кіберспортсменів. Посідає сьоме місце в рейтингу HLTV.org і четверте в ESL World Ranking, завдяки чому і отримав слот. Був переможцем ESL Pro League Season 13.

Французька команда Team Vitality посідає дев'яте місце в рейтингу HLTV.org і 10-те в ESL World Ranking. Бере участь, як постійний партнер ліги. У цьому році посіла третє місце на BLAST Premier: Global Final 2020 і 3-4 на IEM Summer 2021.

До ENCE входять два польські гравці та по одному з Данії, Фінляндії та Ізраїлю. У рейтингу HLTV.org посідає 24 місце, а в ESL World Ranking – 21-ше. Постійний партнер ESL Pro League. Найвищим досягненням колективу в 2021 році стала перемога на Funspark ULTI 2021: European Playoffs # 1.

За команду Bad News Bears виступають чотири кіберспортсмени із США і один із Канади. Вона не входить до топ-30 від HLTV.org, але посідає 22 місце в ESL World Ranking. На турнір пройшла завдяки перемозі на ESEA S36 NA Premier.

Група B

Битви у групі відбудуться 2126 серпня.

twitter.com/eslcs

За Virtus. pro грають два кіберспортсмени із Казахстану і по одному з РФ, Узбекистану, Латвії. Посідає п'яте місце в рейтингу HLTV.org і шосте – в ESL World Ranking, завдяки чому склад і отримав інвайт. У цьому році переміг на cs_summit 7 і посів друге місце на IEM Katowice 2021.

До G2 Esports входять два гравці з Франції, два з Боснії та Герцеговини, а також один із Сербії. Посідає третє місце в рейтингу HLTV.org і ESL World Ranking. Постійний партнер ліги. Останнім великим досягненням команди стало друге місце на IEM Cologne 2021.

За Complexity Gaming грають три данці, болгарин і австралієць. Колектив посідає 16 місце в рейтингу HLTV.org і 14-те – в ESL World Ranking. Постійний партнер ліги. У 2021 році посідав 1-3 місце на BLAST Premier: Spring Groups 2021 і перше на Spring Sweet Spring #3.

У складі OG грають два кіберспортсмени з Данії, по одному з Фінляндії, Польщі та Ізраїлю. У рейтингу HLTV.org посідає 14 місце, а в ESL World Ranking – 13-те, за що і отримав запрошення на змагання. В цьому році посів друге місце на IEM Summer 2021 і переміг на Spring Sweet Spring #2.

Австралійська команда Renegades посідає 21 місце в рейтингу HLTV.org і 19-те – в ESL World Ranking. Заробила інвайт за перемогу на ESEA S36/S37 AU Premier. Вона стала ключовим досягненням складу в цьому році разом із перемогою на EPIC Oceania League Spring 2021.

Чеський колектив Sinners Esports посідає 25 місце в рейтингу HLTV.org і 29-те – в ESL World Ranking. Слот на турнірі здобув завдяки перемозі на ESEA S37 EU Premier.

Група C

На 2731 серпня призначені зустрічі в групі C.

twitter.com/eslcs

За NatusVincere грає два українці і три росіянина. Команда посідає перше місце в рейтингу HLTV.org і ESL World Ranking. Постійний партнер ліги. У цьому році здобула перемоги на IEM Cologne 2021, DreamHack Masters Spring 202, BLAST Premier: Global Final 2020 тощо.

До складу FaZe Clan входить по одному гравцю з Норвегії, Швеції, Латвії, Канади і Данії. У рейтингу HLTV.org посідає шосте місце, а в ESL World Ranking – сьоме. Постійний партнер ліги. Ключове досягнення року – 3-4 місце на IEM Cologne 2021.

Колектив BIG складається з чотирьох німецьких гравців і одного данського. Посідає 10 місце в рейтингу HLTV.org, а також 11-те – в ESL World Ranking, за яке і отримав інвайт. У цьому році переміг на Funspark ULTI 2020 і посів 1-3 місце на BLAST Premier: Spring Groups 2021.

За mousesports виступає по одному гравцю з Естонії, Словаччини, Литви, Данії та Австралії. У рейтингу HLTV.org посідає 11 місце, а в ESL World Ranking – 16-те. Постійний партнер ліги. У цьому році переміг на Flashpoint Season 3 і Snow Sweet Snow #3.

До складу Evil Geniuses входять два гравці з США і по одному з Канади, Польщі, Болгарії. Посідає 19 місце в рейтингу HLTV.org і 17-те – в ESL World Ranking. Постійний партнер ліги.

За Fnatic грають три шведи і двоє британців. До топ-30 рейтингу HLTV.org зараз не входить, а в ESL World Ranking посідає 61 місце. Постійний партнер ліги.

Група D

У групі D учасники боротимуться 15 вересня.

twitter.com/eslcs

До команди Gambit Esports входять чотири російські кіберспортсмени і один казахський. Посідає друге місце в рейтингу HLTV.org і ESL World Ranking, завдяки чому і отримала інвайт. У 2021 році перемогла на BLAST Premier: Spring Finals 2021, IEM Summer 2021 і IEM Katowice 2021 тощо.

За колектив Entropiq грають чотири кіберспортсмени із РФ і один із Казахстану. Посідає 17 місце в рейтингу HLTV.org і 18-те – в ESL World Ranking. Слот отримала завдяки перемозі на ESEA S36 EU Premier.

Бразильська команда FURIA Esports посідає 15 місце в рейтингу HLTV.org і дев'яте – в ESL World Ranking, завдяки чому і отримала місце на турнірі. Перемогла в цьому році на Elisa Invitational Summer 2021.

У складі Team Liquid виступають три гравці з США, один із Канади і один із Бразилії. Посідає 13 місце в рейтингу HLTV.org і 15-те – в ESL World Ranking. Постійний партнер ліги. У 2021 році перемогла на cs_summit 8.

За Ninjasin Pyjamas грають чотири шведи і данець. Знаходиться на восьмому місці в рейтингу HLTV.org і ESL World Ranking. Постійний партнер ліги.

За Team One виступають чотири гравці з Бразилії і один з Гватемали. Не водить до топ-30 рейтингу HLTV.org, в ESL World Ranking посідає 33 місце. Слот на турнірі заробила перемогою на ESEA S37 NA Premier.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
250
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація