Федерація кіберспорту України проведе національний відбір на турнір CEE Champions із CS:GO

Федерація кіберспорту України проведе національний відбір на турнір CEE Champions із CS:GO

UESF відбере дві українські команди для участі в турнірі CEE Champions Season 2 із CS:GO з фондом у $20 тис.

Федерація кіберспорту України (UESF) оголосила, що проведе національну кваліфікацію на турнір CEE Champions Season 2 із CS:GO. Дві найкращі українські команди за підсумками відбіркових потраплять до групового етапу, де зіграють з учасниками із інших країн Центральної та Східної Європи (ЦСЄ). Загальний фонд події становить $20 тис.

Онлайн-кваліфікація від UESF відбудеться 3–13 вересня. У ній зможуть взяти участь колективи, що складаються з громадян України. Форма для реєстрації доступна на сайті Федерації. Вступний внесок відсутній.

Відкриті відбіркові відбудуться 3, 4 і 5 вересня на платформі FACEIT. За підсумками кожної відкритої кваліфікації на наступний етап потрапить дві команди. 6 і 13 вересня відбудуться закриті відбіркові. Чотири від шістьох складів потраплять до фіналу, де визначиться два найкращих, які отримають слоти на CEE Champions Season 2.

Загалом у події візьмуть участь представники 19 країн: України, Чехії, Словаччини, Румунії, Албанії, Косово, Болгарії, Сербії, Литви, Латвії, Угорщини, Північної Македонії, Хорватії, Греції, Естонії, Словенії, Чорногорії, Білорусі, а також Боснії і Герцеговини.

Команда-переможець отримає $10 тис. Нагорода за друге місце складе $5 тис., за третє – $3 тис., за четверте – $2 тис.

11–24 жовтня відбудеться групова стадія турніру. Плейоф відбудеться 25–30 жовтня, а грандфінал призначений на 31 жовтня.

На CEE Champions 2020 Україну представляли колективи Natus Vincere Junior і Project X (колишня команда гравців Akuma ).

Наступна публікація