Головним розчаруванням цього мажору я б назвав пандемію: інтерв'ю з Віталієм "V1lat" Волочаєм і коментаторами Maincast

Дата публікації
Перегляди
872
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Головним розчаруванням цього мажору я б назвав пандемію: інтерв'ю з Віталієм "V1lat" Волочаєм і коментаторами Maincast

Інтерв'ю зі співзасновником Maincast Віталієм "V1lat" Волочаєм, а також коментаторами студії Михайлом "Olsior" Звєрєвим та Дмитром "Droog" Чумаченко.

Українська студія Maincast володіє правами на російськомовні трансляції всіх найближчих великих турнірів із дисциплін Dota 2 і CS:GO. Разом з її аналітиками і кастерами, головні кіберспортивні події дивиться більшість фанатів із України і країн СНД.

Ми поспілкувалися зі співзасновником Maincast Віталієм "V1lat" Волочаєм, а також коментаторами студії Михайлом "Olsior" Звєрєвим та Дмитром "Droog" Чумаченко про перший Major-турнір із Dota 2 у році.

В інтерв'ю для TSN.UA V1lat, Olsior і Droog поділилися враженнями та очікуваннями від ONE Esports Singapore Major 2021.

Хто для вас фаворит ONE Esports Singapore Major 2021? Чому?

V1lat: Фаворитами для мене є китайські команди. Просто з тієї причини, що вони досить довгий час грають на LAN, знаходяться в дуже крутому конкурентному регіоні, грають і тренуються один із одним.

Звичайно, можуть бути і сюрпризи як, наприклад, перемога Virtus.pro, на яку ми всі сподіваємося, або ж супер-впевнена перемога Team Secret. Але мені здається, що Invictus Gaming, PSG.LGD і Vici Gaming можуть поборотися, і дати бій головним суперджагернаутам – команді Team Secret. Саме тому для мене особливо цікавими будуть протистояння Team Secret і китайських команд.

Olsior: Фаворити для мене Team Secret, тому що це дуже сильна команда.

Droog: Фаворити – Team Secret, Invictus Gaming, PSG.LGD, Virtus.pro. У них хороший рівень і в DPC-сезоні, і в перших виступах на мажорі.

Виступи яких команд приємно здивували? Чи були ті, які розчарували?

V1lat: Здивувала, звичайно ж, команда Thunder Predator із Перу – просто нереальні хлопці. У них абсолютно ніхто не вірив, але вони пройшли довгий шлях, долетіли і, власне, будучи повними андердогами, показали на груповому етапі фантастичний результат. Звісно, плейоф стартував не так, як хотілося б, але я впевнений, ці хлопці ще в Сінгапурі трошки пободаються, ми ще пошумимо про "диво Перу" в чатиках.

Я не можу сказати, що хтось розчарував. Багато команд приїхали із замінами через те, що гравці захворіли на Covid-19. Тому, головним розчаруванням цього мажору я б назвав пандемію.

Olsior: Дуже сильно порадувала команда Thunder Predator, а розчарувала – Team Nigma. Nigma – дуже сильна команда, але зайняла останнє місце.

Droog: Безумовно, колектив Thunder Predator прекрасно грав у групі. Отримав величезне задоволення від перегляду його матчів. Ну і Team Secret його "на місце" швидко поставив у плейоф.

Це перший Major-турнір за довгий час, які враження?

V1lat: Чудові враження! Нарешті команди із різних регіонів грають одна з одню. Це просто чудово, це просто шикарно, це хочеться дивитися частіше і побільше.

Olsior: Дуже позитивні враження від ігор, від сенсацій, від великої кількості міжнародної Dota 2. Однак із приводу формату мажору і організації заходу багато питань, а також багато моментів, які хотілося б поліпшити на майбутнє.

Droog: Каєф!

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
872
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація