Із цими челами грати мені б не хотілося: ALOHADANCE прокоментував чутки щодо приєднання до нового складу NAVI з Dota 2

Із цими челами грати мені б не хотілося: ALOHADANCE прокоментував чутки щодо приєднання до нового складу NAVI з Dota 2

vk.com/alohadance

ALOHADANCE заявив, що не буде грати в одній команді з GeneRaL і V-Tune.

Портал Escorenews.com повідомив, що українські гравці Ілля "ALOHADANCE" Коробкін і Віктор "GeneRaL" Нігріні, а також росіянин Олексій "Solo" Берьозін приєднаються до нового колективу клубу Natus Vincere із Dota 2. Цю інформацію його журналісти отримали від кількох неназваних джерел.

Також у матеріалі сказано, що склад із дисципліни буде формуватися навколо українських кіберспортсменів Аліка "V-Tune" Воробєя і Володимира "No[o]ne" Міненко, які перебувають в інактиві від липня. Непрямим підтвердженням чутки назвали те, що ALOHADANCE відновив стрими із Dota 2 на початку місяця.

Під час свого стриму на Twitch Ілля спростував цю інформацію. Він зазначив, що не гратиме в одній команді з V-Tune і GeneRaL, про що вже говорив раніше. "Із цими челами грати мені б не хотілося", – заявив ALOHADANCE.

Він оголосив про завершення кіберспортивної кар'єри, коли покинув команду FlyToMoon у серпні 2020 року. Однак гравець відзначав, що не виключає можливість свого повернення на професійну сцену.

GeneRaL виступав за Natus Vincere раніше, але був виключений із колективу перед стартом другого сезону Dota Pro Circuit 2021. Solo на Dota Pro Circuit 2021 грав за склад NoTechies, який вже покинули інші гравці.

Повʼязані теми:

Наступна публікація