Кіберспортсменам дозволять в'їзд до Швеції: збільшилися шанси на проведення Major-турніру з CS:GO в Стокгольмі

Кіберспортсменам дозволять в'їзд до Швеції: збільшилися шанси на проведення Major-турніру з CS:GO в Стокгольмі

Шведський уряд вирішив зрівняти права кіберспортсменів з професіоналами від інших видів спорту та дозволити їм в'їзд до країни.

Шведські ЗМІ повідомляють, що уряд країни переглянув статус кіберспорту, а професійні гравці будуть прирівняні в правах до спортсменів. Таким чином, команди, які кваліфікуються на турнір PGL Major Stockholm 2021 із CS:GO, зможуть відвідати Швецію, як учасники елітних змагань.

Під час в'їзду на територію країни організатори і учасники команд повинні будуть надати негативні результати ПЛР-тесту.

Раніше The International 10 із Dota 2 був перенесений зі Швеції до Румунії. Це сталося тому, що через пандемію коронавируса від березня 2020 року в країні введено обмеження на в'їзд із країн, що не входять до Європейського союзу. Для учасників елітних спортивних змагань діють винятки, але світовий чемпіонат із Dota 2 з фондом у $40 млн цей статус не отримав.

Під загрозою опинився і Major-турнір із CS:GO, але його організатори із компанії PGL вирішили не переносити подію. Вони повідомили, що залишать PGL Major Stockholm 2021 у Швеції, якщо її влада дозволить проведення масових заходів. Чи зніме уряд актуальні обмеження, стане відомо 15 вересня. Турнір призначено на період від 23 жовтня до 7 листопада.

Повʼязані теми:

Наступна публікація