Конкурс короткометражних фільмів за всесвітом Dota 2: топові відеоролики Short Film Contest 2021

Конкурс короткометражних фільмів за всесвітом Dota 2: топові відеоролики Short Film Contest 2021

П'ять відмінних короткометраних фільмів за всесвітом Dota 2, що беруть участь у конкурсі Short Film Contest 2021.

25 липня завершився прийом робіт для участі в Short Film Contest 2021. Конкурс короткометражних фільмів за всесвітом гри Dota 2 компанія Valve проводить від 2015 року. Автори найкращих робіт отримують грошові винагороди, а їхні ролики демонструють під час чемпіонатів The International.

Переможці визначаються шляхом відкритого голосування. Всі ролики вже доступні на Steam, десять найкращих будуть додані до клієнту Dota 2 для фінального етапу голосування. Приз за перше місце – $25 тис., за друге – $10 тис., за третє – $5 тис. Кожен з інших фіналістів отримає $500.

Пропонуємо ознайомитися з п'ятьма гідними короткометражними фільмами за Dota 2, які беруть участь у конкурсі в цьому році.

4fun. Blood & Fire

Робота білоруського мувімейкера, який регулярно посідає призові місця в конкурсі. Був переможцем Short Film Contest 2019.

У ролику показаний герой Dragon Knight, який пробивається крізь натовп ворогів, щоб захопити аванпост. Серед достоїнств – якісна анімація, увага до деталей, відмінно підібраний саундтрек.

Dmurio. Beadie n' Mortimer: The Start of a Lifetime Friendship

Короткометражка від dmurio розповідає історію знайомства героїні Beatrix Snapfire з її улюбленцем на ім'я Mortimer. Незважаючи на обмежений час, автору вдається розповісти зворушливу історію і передати настрій персонажів. Анімація також на досить високому рівні.

Maxim Lebled. Carried Away

Maxim Lebled – ще один талановитий мувімейкер, який не перший рік бере участь у конкурсі. Тричі посідав перше місце. Його нова робота розповідає про те, як ігрові кур'єри здатні перевернути хід матчу. Окремо варто відзначити високу якість анімації.

Anomidae. Haul of the Hoof

Ще один ролик, присвячений нелегкому буттю кур'єрів у грі. Сюжет нехитрий, але поданий досить органічно і динамічно.

Dota Cinema. Wombo Combo

Робота популярного контентмейкера з Dota 2, на Youtube-каналі якого 1,34 млн підписників. Розповідає жартівливу історію протистояння двох груп героїв.

Наступна публікація