На тлі скарг щодо невиплати зарплат російський клуб Winstrike Team анонсував кіберспортивну академію

На тлі скарг щодо невиплати зарплат російський клуб Winstrike Team анонсував кіберспортивну академію

Організація Winstrike Team планує відкрити кіберспортивну академію, але ще не виплатила зарплати колишнім гравцям.

Російська кіберспортивна організація Winstrike Team оголосила про відкриття академії з дисциплін Dota 2 і CS:GO. Навчання планують розпочати вже 1 вересня 2021 року. Анонс з'явився на тлі нової хвилі скарг від колишніх учасників складів Winstrike Team на невиплату зароблених за контрактами грошей.

Теоретичні та практичні заняття в Winstrike Academy будуть відбуватися на території московського комп'ютерного клубу Winstrike Arena. Також планується і можливість дистанційного навчання. На курси запрошують гравців у віці від 9 до 25 років.

Невдоволення колишніх гравців

31 березня всі учасники CS:GO-складу розірвали контракти із Winstrike Team в односторонньому порядку через систематичні порушеня контрактних зобов'язань з боку організації.

14 травня колишній гравець Winstrike Team із CS:GO Айдин "KrizzeN" Турлибеков розмістив у себе в Twitter звернення до організації. Він зазначив, що зарплату за три місяці та частину грошей за турніри йому обіцяли виплатити ще в жовтні 2020 року, але не зробили цього. Він також попередив ком'юніті, що не слід працювати із Winstrike Team.

На повідомлення відреагували колишні учасники Winstrike Олексій "Nongrata" Васильєв (Dota 2) і Аурімас "Kvik" Квакшис (CS:GO). Вони повідомили, що чекають свої виплати близько двох років.

Днями історія отримала новий розвиток. 16 серпня з'явилося інтерв'ю на сайті клубу Virtus.pro, в ньому тренер колективу VP.Prodigy з CS:GO Владислав "Flash_1" Биков розповів про свій досвід ву Winstrike Team. Йому не виплатили заробітну плату за три місяці гри у другому складі Winstrike із CS:GO.

Також під час стриму на Twitch український гравець у Dota 2 Ілля "ALOHADANCE" Коробкін розповів, що Winstrike Team не виплачує йому останню зарплату протягом 20 місяців.

Він звернув увагу на те, що останнім часом клуб дуже активний в інформаційному полі: ребрендинг, нові склади, фрази для бандлів тощо. Але організація не поспішає виплачувати гроші гравцям. Ілля припустив, що з Winstrike Team варто судитися. Також він вважає, що потрібно більше обговорювати цю проблему, щоб змінити ситуацію.

Повʼязані теми:

Наступна публікація