Призначення повторного матчу між командами NiP і Anonymo на Flashpoint S3 із CS:GO викликало бурхливий резонанс

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Призначення повторного матчу між командами NiP і Anonymo на Flashpoint S3 із CS:GO викликало бурхливий резонанс

Матч між командами NiP і Anonymo в межах Flashpoint S3 із CS:GO став початком протистояння в медіа.

14 травня на європейському RMR-турнірі Flashpoint Season 3 із CS:GO відбувся матч між колективами Ninjas in Pyjamas і Anonymo Esports. Перемогу здобув Anonymo Esports. Але це стало лише початком протистояння двох команд, до якого долучилися турнірний оператор, розробник, гравці інших клубів, коментатори, аналітики і безліч фанатів гри.

Після змагання гравці NiP публічно поскаржилися на проблемне з'єднання, зазначивши, що їм довелося виступати із втратою пакетів до 40%. Організатор турніру призначив повторний матч на 16 травня, але команда Anonymo відмовилася приймати це рішення та поскаржилася представникам корпорації Valve, які підтримали турнірного оператора.

Після, в той самий день, польська організація заявила, що її змушують переграти матч, хоча гравці Anonymo і пропонували команді NiP вирішити проблеми із з'єднанням шляхом переходу на будь-який з офіційних серверів (крім шведських) або перенести зустріч.

17 травня Ninjas in Pyjamas опублікувала свій варіант подій, згідно з яким, один із гравців супротивника написав у чаті, що можна перенести гру, тоді як менеджмент Anonymo зажадав оштрафувати NiP за затримку матчу та зарахувати їм технічну поразку.

Ком'юніті розділилося в думках. Є ті, хто вірить заявам якоїсь однієї з команд і ті, хто, не виказуючи особистих симпатій до гравців, але критикує оператора. Одні впевнені, що перегравати матчі недоцільно, інші ж вимагають відновити справедливість.

Поки невідомо, коли команди будуть перегравати матч, але малоймовірно, що турнірний оператор відмовиться від прийнятого рішення.

Наступна публікація