Про кіберспорт я нічого до цього часу не чула: інтерв'ю з переможницею кібертурніру для людей з інвалідністю від UESF Ксенією Сімірей

Про кіберспорт я нічого до цього часу не чула: інтерв'ю з переможницею кібертурніру для людей з інвалідністю від UESF Ксенією Сімірей

Інтерв'ю з Ксенією Сімірей – переможницею турніру з CS:GO для людей з інвалідністю від UESF.

17 квітня Федерація кіберспорту України (UESF) у співпраці з медіахолдингом WePlay Esports провела національний турнір із CS:GO для людей з інвалідністю. Він став першою подією її соціального проєкту "Кіберспорт для всіх". Фінальний призовий фонд змагання становив 8750 гривень, до участі були запрошені гравці з України із будь-якою групою інвалідності.

Переможницею турніру стала команда MIPOBEDIM. До її складу входила 28-річна Ксенія Сімірей із Маріуполя, яка виступала під ніком MONSTRIK. Зараз вона не працює, займається вдома реабілітацією. Турнір від UESF для неї напочатку був лише можливістю випробувати свої сили у грі, в яку вона почала грати лише кілька місяців тому.

Своїми враженнями від участі в змаганні Ксенія поділилася в інтерв'ю для TSN.ua.

Як ви дізналися про проєкт "Кіберспорт для всіх" і про турнір із CS:GO, що відбувся в його межах?

Дізналася за допомогою Telegram. Є окрема група для людей з обмеженими можливостями, там був розміщений пост про турнір.

Що мотивувало вас взяти у ньому участь?

Було цікаво, чи зможу я. Вирішила випробувати свої сили, і подала заявку.

Ви раніше цікавилися кіберспортом і дисципліною CS:GO зокрема?

Ні, для мене все це в новинку. Я завжди любила комп'ютерні ігри. Грою Counter-Strike захопилася на початку 2020 року, але саме CS:GO – тільки у цьому році. Про кіберспорт я нічого до цього часу не чула, і турніри не дивилася.

Розкажіть про команду, яку вам підібрали організатори. Чи легко було спілкуватися з тіммейтами або було непросто знайти спільну мову?

Це для мене перша команда, і я дуже рада, що саме з цими хлопцями мені вдалося пограти. Спілкуватися нам було досить легко, якщо мені щось було не зрозуміло, вони підказували і давали поради. Я дуже їм усім вдячна.

Ви спілкувалися після?

Так спілкувалися, сподіваюся, що ми і далі будемо підтримувати зв'язок і, можливо, грати разом і далі.

Що ви відчули, коли перемогли?

Мені не вірилося, що ми перемогли. Через хвилин п'ять прийшло усвідомлення, що це наша перемога. Це було неймовірне відочуття.

Вам би хотілося і далі брати участь у подібних змаганнях?

Якщо з'явиться така можливість, із великим задоволенням буду брати участь у подібних змаганнях. Хотілося б з тією ж командою.

У чому, на вашу думку, цінність таких подій?

Вони об'єднують людей, дозволяють отримати більше спілкування, завести нові знайомства і придбати цікавий досвід.

Повʼязані теми:

Наступна публікація