Reach3 Insights: 77% жінок-геймерів стикаються з дискримінацією в відеоіграх

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Reach3 Insights: 77% жінок-геймерів стикаються з дискримінацією в відеоіграх

Згідно з дослідженням Reach3 Insights, 59% жінок приховують свою стать в іграх.

Ресурс GamesIndustry.biz поділився результатами дослідження компаній Reach3 Insights і Lenovo. Згідно з опитуванням, яке провели серед 900 жінок із США, Німеччини та Китаю, 77% із них стикалися з дискримінацією в відеоіграх.

У 70% випадків гравці-чоловіки принижували їхні навички, у 65% – відмовлялися визнавати повноцінними гравцями або не бажали грати із ними, а в 50% – ставились до них поблажливо. 44% респонденток також повідомили, що отримували пропозиції вступити до непотрібних їм стосунків.

Щоб уникнути дискримінації, 59% опитаних жінок приховують свою стать в іграх.

Варто також відзначити, що респондентки, здебільшого, не вбчають дискримінації за ознакою статі з боку розробників. 80% із них задоволені зображенням жінок в AAA-іграх, а в інді-іграх – 91%.

71% опитаних вважає, що в рекламі відеоігор слід частіше показувати жінок-геймерів і використовувати їхні голоси за кадром. Також 61% із них хотіли б, щоб ігрові компанії створювали професійні жіночі кіберспортивні команди.

Серед жінок, які взяли участь у дослідженні, 88% надать перевагу змагальним іграм, 75% – екшенам із елементами виживання, а 66% – шутерам.

Наступна публікація