Стали відомі дати регіональних кваліфікацій на The International 10 із Dota 2

Стали відомі дати регіональних кваліфікацій на The International 10 із Dota 2

Відбірковий турнір на The International 10 для регіону Східної Європи відбудеться 23–26 червня.

В офіційному блозі гри Dota 2 з'явилася інформація щодо дат регіональних відбіркових кваліфікацій на чемпіонат The International 10.

Змагання для команд зі Східної Європи та Південної Америки відбудуться 23–26 червня. У регіонах Північної Америки і Південно-Східної Азії вони відбудуться від 30 червня до 3 липня, а кваліфікації для гравців від країн Європи та Китаю відбудуться 7–10 липня.

Взяти участь зможуть всі колективи, які виступили на Dota Pro Circuit 2021: Season 2 в обох дивізіонах, окрім тих, які вже заробили запрошення на чемпіонат, або були забанені. Слоти на The International 10 мають команди Evil Geniuses, Virtus.pro, Invictus Gaming і Team Secret.

Учасники кваліфікацій отримають номери посіву згідно своєї фінальної позиції за підсумками другого сезону DPC. Вісім лідерів стартують від сітки віннерів, інші – від нижньої. За умови, що команд буде менше 16, технічну перемогу в нижній сітці отримають ті, чий посів вищий. Матчі будуть відбуватися до двох перемог, лише в грандфіналі – до трьох.

Повʼязані теми:

Наступна публікація