Топові відеоігри, які вийшли у першій половині 2021 року

Дата публікації
Перегляди
1064
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Топові відеоігри, які вийшли у першій половині 2021 року

Найкращі відеоігри першої половини 2021 року.

2021 рік ще триває, але перше півріччя вже встигло порадувати геймерів гідним контентом. Пропонуємо згадати найкращі ігрові новинки 2021-го, які вийшли на ПК і консолях за минулі шість місяців.

Hitman 3

20 січня гра вийшла на Xbox Series X/S, Xbox One, Windows, PS5 і PS4. Пізніше також з'явилася на Nintendo Switch. Цей стелс-екшен став восьмим проєктом в основний серії Hitman і фінальною частиною трилогії World of Assassination. Гравцеві порібно грати за кілера, що має власне уявлення щодо боротьби зі злом.

The Medium

Гра в жанрі психологічних жахів вийшла 28 січня. Доступна на Windows, Xbox Series X/S і PlayStation 5. Грати потрібно за духовного медіума Маріанну, яка здатна упокоювати душі. Дія розгортається, коли вона отримує дзвінок від Томаса, який обіцяє дівчині пояснити природу її здібностей.

Little Nightmares 2

Друга частина горор-платформера вийшла 11 лютого. Доступна на Xbox Series X/S, Xbox One, Windows, PS5 і PS4. Продовжує історію попередньої гри. У новій потрібно грати вже не за Шосту, а за хлопчика Моно, який подорожує з нею небезпечними і страшними локаціями.

It Takes Two

Пригодницький екшен для двох гравців вийшов 26 березня на платформах Xbox Series X/S, Xbox One, Windows, PS5 і PS4. За сюжетом, Коді та Мей планують розлучитися, але їхня донька мріє, щоб батьки "знову стали друзями". За допомогою чарівної книги і своїх сліз, дівчинка перетворює їх на ляльок. У такому виді Коді та Мей мають пройти безліч випробувань, щоб повернути свої колишні почуття.

Outriders

Шутер вийшов 1 квітня на платформах Xbox Series X/S, Xbox One, Windows, PS5 і PS4. Сюжет розгортається на планеті Енох, яку люди намагалися колонізувати, але їм завадив енергетичний штормом. Однак були у нього й інші наслідки, мешканці планети і колоністи отримали надздібності.

Oddworld: Soulstorm

Реліз проєкту відбувся 6 квітня. Гра доступна на Windows, PS5 і PS4. Нова частина виступає продовженням Oddworld: New 'n' Tasty, що вийшла в 2014 році, і переосмисленням Oddworld: Abe's Exoddus, реліз якої відбувся ще в 1998-му. Головний герой мудокон Ейб бореться за свободу свого народу, який змушений вести рабське існування на заводах, ризикуючи стати сировиною.

Returnal

30 квітня відбувся реліз гри у жанрах шутер і психологічний горор на PlayStation 5. За сюжетом, дослідниця Селена Вассос самовільно вирішує відвідати планету Атропо, щоб дослідити сигнал "Білої тіні", який здається їй знайомим, але її корабель отримує серйозні пошкодження під час посадки.

Під час огляду планети вона знаходить свої власні трупи. Селена дізнається, що знаходиться у своєрідній часовій петлі. Кожен раз, вмираючи, вона повертається до моменту аварії свого корабля.

Resident Evil Village

7 травня на платформах Xbox Series X/S, Xbox One, Windows, PS5 і PS4 вийшла нова частина еталонної серії ігор у жанрі survival horror. Її сюжет продовжує історію, розказану в Resident Evil 7. У ній Ітан Вінтерс разом із дружиною опиняється в селі у Трансильванії, де змушений зіткнутися з демонічними антагоністами.

Necromunda: Hired Gun

Шутер у сетингу всесвіту Warhammer 40 000 вийшов 1 червня. Доступний на Xbox Series X/S, Xbox One, Windows, PS5 і PS4. Події гри відбуваються на планеті Некромунда, яка складається з переповнених мегаполісів і пустель. Головний герой – найманець, якому належить виплутуватися з непростих історій у ворожому місті.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1064
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація