Всі нові гравці до NAVI потраплятимуть тільки через Junior-склад: тренер молодіжного підрозділу з CS:GO щодо планів клубу

Дата публікації
Перегляди
220
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Всі нові гравці до NAVI потраплятимуть тільки через Junior-склад: тренер молодіжного підрозділу з CS:GO щодо планів клубу

Клуб Natus Vincere відмовився від купівлі гравців для основного складу з CS:GO.

Наставник Natus Vincere Junior Аміран "ami" Рехвіашвілі дав інтерв'ю для сайту медіахолдингу WePlay Esports, в якому розкрив специфіку підготовки молодих талантів в українському клубі. Також він заявив, що до основного складу NAVI з CS:GO входитимуть лише гравці, які виступали за молодіжну команду. Від купівлі організація відмовилася.

Структуру молодіжного підрозділу Аміран описав так:

"Ми хочемо вибудувати таку систему: хлопці в академії отримають базу на всіх картах, як правильно грати і що правильно робити, і, в залежності від результатів, будуть переходити до одого зі складів. Тобто від академії гравець потрапляє до Youth, від Youth – до Junior, від Junior – до основи".

Він підкреслив, що клуб вже відмовився від купівлі гравців у інших організацій:

"Ми повністю відмовилися від купівлі гравців. Natus Vincere – єдина організація в світі, де в головному складі грає свій вихованець, який пройшов із нами шлях від самого початку".

Завдяки підготовці, яку кіберспортсмени-початківці отримують у молодіжному підрозділі, вони виходять із нього не тільки із поліпшеними особистими і командними навичками, але також із "прокачаною медійкою".

"Це зараз важливий проєкт для NAVI, який дозволяє виховувати із гравців тих, хто нам потрібен, качати медійку і, звичайно, не витрачати гроші на трансфери, тому що, коли NAVI приходить, щоб придбати гравця, цінник підскакує в три рази. Ми не купували гравців вже майже два роки, останнім був Іллюха-Perfecto. І далі ми будемо працювати та само – всі нові гравці в NAVI потраплятимуть тільки через Junior-склад ", – зазначив ami.

"Молодь – це наше майбутнє, і безглуздо купувати гравців, якщо ми можемо виховати їх самі", – узагальнив свої слова наставник Natus Vincere Junior.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
220
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація