WePlay Academy League Season 1 із CS: GO: лідери та аутсайдери за підсумками першого тижня

WePlay Academy League Season 1 із CS: GO: лідери та аутсайдери за підсумками першого тижня

WePlay Holding

Підсумки першого тижня WePlay Academy League Season 1 по CS:GO.

19 липня стартував турнір WePlay Academy League Season 1 із CS:GO – змагання для молодіжних складів популярних кіберспортівних клубів із призовим фондом у $100 тис. Івент організовує кіберспортивний медіахолдинг WePlay Esports.

Груповий етап турніру відбувається онлайн, він триватиме два тижні, перший із них вже завершився. Другий закінчиться 1 серпня. Пропонуємо підбити проміжні підсумки змагання за результатами семи минулих раундів.

Лідери і аутсайдери першого тижня WePlay Academy League

У турнірі беруть участь вісім колективів – NAVI Junior (Україна), VP.Prodigy (Росія), Astralis Talent (Данія), Young Ninjas (Швеція), BIG. OMEN Academy (Німеччина), FURIA Academy (Бразилія), а також mouz NXT і Fnatic Rising із гравцями з європейських країн.

WePlay Holding

За минулий тиждень кожна команда зіграла сім матчів. BIG. OMEN Academy, mouz NXT і Fnatic Rising тримають першість у рейтинговій таблиці. На рахунку кожної з них є п'ять перемог і дві поразки.

Далі з чотирма перемогами і трьома поразками йдуть NAVI Junior і Young Ninjas.

Показник складів FURIA Academy й Astralis Talent – дві перемоги і п'ять поразок. Самий невтішний результат має VP.Prodigy. Команда виграла один раунд і програла шість.

Розклад другого тижня турніру

Перший матч другого тижня груповій стадії WePlay Academy League Season 1 стартує 26 липня о 18:00 за Києвом. Розклад на понеділок:

  • 18:00 – VP.Prodigy і Young Ninjas;
  • 19:15 – BIG. OMEN Academy і NAVI Junior;
  • 20:30 – Astralis Talent і FURIA Academy;
  • 21:45 – mouz NXT і Fnatic Rising.

У той же час будуть починатися й інші матчі на цьому тижні.

Прохід на подальші стадії турніру

За підсумками групової стадії три найкращі колективи пройдуть до плейоф. Команда, яка посяде останнє місце в рейтингу, покине турнір. Інші чотири склади зустрінуться на етапі Gauntlet, де розіграють останнє місце в плейоф.

Плейоф WePlay Academy League Season 1 відбудеться 2729 серпня в LAN-форматі на WePlay Esports Arena Kyiv.

Повʼязані теми:

Наступна публікація