Я за цілісність своєї країни: Олександр "s1mple" Костильов відповів на звинувачення в сепаратизмі

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Я за цілісність своєї країни: Олександр "s1mple" Костильов відповів на звинувачення в сепаратизмі

Олександр "s1mple" Костильов прокоментував ситуацію з відео, в якому називає Крим російським.

CS:GO-гравець клубу Natus Vincere Олександр "s1mple" Костильов опублікував у соцмережах відповідь на звинувачення в посяганні на територіальну цілісність України.

Він зазначив, що другий день отримує негативні коментарі через хвилювання, викликані публікацією відео зі стриму, який він проводив близько року тому. На ньому Олександр у відповідь на запитання сказав, що Крим російський.

Про пост і звинувачення, яке висунув політичний активіст Сергій Стерненко, ми писали раніше.

Що відповів s1mple на звинувачення

Олександр заявив, що кліп, який Сергій Стерненко прикріпив до свого посту, вирваний із контексту.

"Без розуміння того, що відбувається, мої слова можуть зачіпати почуття людей. Тому краще поясню", – зазначив кіберспортсмен.

Передусім, він окреслив своє ставлення до рідної країни:

"Я за цілісність своєї країни. Я люблю Україну. І я пишаюся, що я українець і представляю країну на світовій сцені, і не один раз виходив із прапором своєї країни на найбільших чемпіонатах, тому що для мене це важливо. Свого часу я пішов від американського клубу Liquid, щоб повернутися до України і продовжити свою кар'єру тут".

Що ж стосується самого відеоролика і висловлювання щодо приналежності Криму РФ, гравець пояснив свої слова так:

"І на це запитання я відповів не особливо замислюючись, просто припускаючи, що людина, яка запитує англійською, уточнює ситуацію в Криму на цей момент: наприклад, які закони зараз там за фактом діють для іноземців, приїзду тощо".

Також s1mple зазначив:

"Я говорив неодноразово на своїх трансляціях, що за цілісність України. Ці ж кліпи не форсять, а вважають за краще зачепитися за обмовку і називати мене зрадником".

Із повною версією тексту можете ознайомитися нижче.

Реакція активіста на відповідь кіберспортсмена

Сергій Стерненко у себе в Twitter прокоментував відповідь Олександра.

Також він звернув увагу на те, що снайпер NAVI прямо не заявив, що Крим належить Україні.

Більш того, Сергій опублікував кліп із трансляції дівчини Олександра Аріни Бердникової, також відомої як стримерка AhriNyan, де вона читає його відповідь.

Небажання s1mple публічно висловлюватися про те, що Крим належить Україні, активіст пов'язує з тим, що гравець зараз у РФ.

Загалом, більшість активістів, які критикували Олександра раніше, пояснення не задовольнило, викликавши низку нових запитань. Однак у соцмережах s1mple спостерігається позитивна реакція фанатів на відповідь.

Чи буде ця історія мати ще якісь наслідки, поки невідомо.

Наступна публікація