За передавання конфіденційної інформації конкурентам екстренера команди Heroic із CS:GO забанили на два роки

За передавання конфіденційної інформації конкурентам екстренера команди Heroic із CS:GO забанили на два роки

Колишній тренер команди Heroic із CS:GO HUNDEN отримав бан на два роки.

Колишній тренер колективу Heroic із CS:GO Ніколай "HUNDEN" Петерсен отримав дворічний бан від Комісії з кіберспортивної етики (ESIC). Вона визнала Ніколая винним у передаванні третім особам конфіденційної інформації, яка належить клубу.

Про конфлікт між кіберспортивною організацією та тренером стало відомо наприкінці липня. Heroic повідомила про припинення співпраці з HUNDEN і звинуватила його в передачі відомостей щодо тактики команди конкурентам.

Розслідування події стартувало на початку липня. За цей час ESIC зібрала достатньо доказів провини Ніколая, щоб винести йому обвинувальний вирок.

До винесення вироку HUNDEN в інтерв'ю данським ЗМІ заявляв, що його позицію ESIC відмовилася вислуховувати і навіть погрожувала подовжити покарання, якщо він подасть апеляцію. Комісія це звинувачення спростувала.

У другій частині інтерв'ю він також повідомив, що гравці Heroic знали про баг із тренерською камерою, за використання якого ESIC у 2020 році усунула від роботи самого Ніколая і ще 36 осіб.

Щодо ситуації з екстренером Heroic висловилися і чимало українських лідерів думки. Так, співзасновник студії Maincast і коментатор Віталій "v1lat" Волочай здивувався, чому кіберспортивне ком'юніті досі не відвернулося від HUNDEN після всіх його дій.

Блогер і аналітик Олександр "Petr1k" Петрик вважає його поведінку стосовно гравців негідною.

Аналітик і екстренер команди Natus Vincere із CS:GO Михайло "Kane" Благін також розкритикував поведінку колеги.

Блогер і коментатор Арсеній "ceh9" Триноженко в ролику на YouTube висловився щодо звинувачення гравців Heroic у причетності до шахрайства. Арсеній припустив, що HUNDEN може це говорити, щоб перенаправити від себе на них частину невдоволення ком'юніті. Однак він зазначив, що гравці дійсно могли все знати.

Повʼязані теми:

Наступна публікація