Дівчинка потребує допомоги

На Житомирщині народилося немовля без ротика. Лікарі наразі ведуть боротьбу за його життя.

Приголомшливий випадок стався на Житомирщині - там народилося немовля без ротика.

Дівчинку звати Ліза. Зараз за її повноцінне життя борються лікарі.

Поруч із невикористаними пелюшками припадає пилом святкова стрічка та дитяча ковдра. Свою третю дитину вона так і не забрала з пологового будинку. Ще на лікарняному ліжку Олена чує приголомшливу новину. У дівчинки аномальна патологія: зрослися обидві щелепи. Лікарі зізнаються - таке вони бачать уперше.

Із Коростеня Лізу доправляють до житомирської лікарні. Тут її двічі оперують, але марно. За деякий час щелепи все одно зростаються.

Щоб дитина не вмерла від голоду, її годують зондом. Через носик. За дівчинку переживає увесь персонал. Тут їй навіть підбирали ім'я. Оскільки для Житомира подібні операції - дивовижа, лікарі вирішують відвезти чотиримісячне немовля до Києва. Зараз Ліза знаходиться в реанімації однієї зі столичних дитячих лікарень. Її готують до нової операції.

Коли дівчинку оперуватимуть, тут поки що не визначилися. Ліза ще надто слабка. Програма-мінімум - усе таки відкрити ротик та повернути щелепам здатність рухатися. Лікарі припускають - із дитиною таке могло статись, якщо мама під час вагітності не цуралася оковитої.

Натомість, Олена впевнена - її донечку понівечив Чорнобиль. Формально Ліза уже сирота. Мати тимчасово відмовилася від дівчинки, мотивуючи це тим, що їй потрібен спеціальний догляд.

Інформація для допомоги:

Міжнародний благодійний фонд «Україна - 3000»

ЕДРПОУ 26167513,

р/р 26006301003457,

АКБ «Трансбанк»,

МФО 300089

Призначення платежу - для лікування Лізи Ходаківської

ВідеоДівчинка потребує допомоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: