12 тисяч євро потрібні, щоб виправити вроджену патологію у Лізи

Дата публікації
Перегляди
6544
Поділитись:
WhatsApp
Viber
12 тисяч євро потрібні, щоб виправити вроджену патологію у Лізи

Дитину мають оперувати в Сербії.

При народженні у Лізи був виявлений дефект в області малого тазу, лікарями був встановлений діагноз ВВР: Екстрофія сечового міхура - це один з найважчих вроджених вад розвитку в урології, при якому відсутня передня стінка сечового міхура.

«За три місяці життя наша донечка перенесла 3 багатогодинні операції. На жаль, операції в Україні були безуспішні. Після була довга реабілітаційний період. У той час як ми лежали в лікарні, я зрозуміла, що за 3 місяці немає ніякого результату, я почала шукати іншого фахівця в галузі урології, тому що проблема закриття сечового міхура, залишилася не вирішена (сечовий міхур при народженні був назовні). Були ми в лікарні 5 місяців», - розповідає мама дівчинки.

Після таких подій батьки почали шукати порятунку за кордоном. «Ми знайшли свого лікаря в Сербії, який успішно завершив 1 етап реконструкції, також ми за 6 років життя літали на лікування та обстеження (ендоскопії) ще 5 разів. Зараз у Лізи постійні пієлонефрити, крапельниці, антибіотики, буває навіть по 2 антибіотики. За ці 6 років організм вже не витримує навантаження. Щоб вона змогла жити і відчувати себе як всі дітки, їй потрібна операція в Сербії», - розповідає мама дівчинки.

На операцію потрібно 12 тисяч євро і зібрати їх самостійно вони не можуть, роки лікування дівчинки виснажили родину фінансово. «Наш лікар в Сербії повідомив нам про операції за місяць, тому що час грає не на нашу користь, сума рахунку склала 12000 євро - для нас непідйомна, продавати більше нічого. Коштів за такий короткий період не заробити і не накопичити. Хочемо попросити всіх небайдужих про допомогу, щоб Лиза жила без болю», - просять рідні дитини.

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанку 5168 7573 9387 4013

Довженко Вікторія Костянтинівна

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6544
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація