Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
120 тисяч доларів потрібні на порятунок життя 18-річної Світлани

Дівчині потрібна трансплантація кісткового мозку.

Для порятунку життя Юненко Світлани потрібна трансплантація кісткового мозку від нерідного донора, яку в Україні не проводять, тож родина звернулась до клініки в Туреччині.  

Світлані всього 18 років, і минулого року їй поставили діагноз дифузна В-великоклітинна  лімфома. Було пройдено 5 курсів високодозової хіміотерапії, та хвороба повернулася з новою силою. Родина вивезла дівчину на лікування до Туреччини, де вже було пройдено 15 курсів хіміотерапій.

«Моя сестра перебуває у високій групі ризику, і ТКМ потрібно робити одразу після закінчення курсу хіміотерапії. Боротьба за здоров'я Світлани триває довго і наша сім'я виснажена фінансово. Завдяки всім родичам, друзям, знайомим і не знайомим нам людям, трьом фондам і інформаційній допомозі Олени Кравець за час лікування вже в Туреччині ми змогли зібрати 90.859 $, із них 74.802 $ ми оплатили за повторну діагностику, 3 курси п'ятиденної хіміотерапії і 12 курсів одноденної терапії з усіма витратами на додаткові дослідження й медикаменти. Наразі у нас є 16.057 $, а на трансплантацію потрібно 120000 $. Це величезні гроші, і ми знову і знову звертаємось до всіх людей. У нас дуже мало часу, щоб знайти ще 103.943 $, які можуть врятувати життя моєї сестрички», - розповідає сестра Світлани Юлія і просить про допомогу.

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанк

грн. 5168 7427 0106 5389

Юненко Юлія Вікторівна (рідна сестра Світлани)

https://www.facebook.com/groups/ilovethislife/

Залиште свій коментар

Вибір редакції