Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
14 тисяч євро потрібно зібрати на операцію для Славчика

Дитині можуть подарувати повноцінне майбутнє в Сербії.

Слава народився з важкою патологією, яку 6-річному хлопчику доводиться долати і досі.

«Одразу після пологів нам показали нашого малюка і ми були шоковані, у нього не було статевого органу, а на животику була якась кулька. Лікарі нічого не сказали, забрали на огляд. Після нам повідомили, що у нашого хлопчика екстрофія сечового міхура і тотальна епіспадія (це коли статевий орган повністю розщеплений і сечовий міхур знаходиться зовні на черевній стінці)», - розповідають батьки малюка.

На 10 день свого життя Славчик переніс свою першу операцію, після якої був на межі життя, але здолав випробування. А далі операцій для відновлення дитини було ще чотири, але, на жаль, вони не всі були успішними, тож, на на цьому його лікування не завершується. Після проведених операцій з'явилося ускладнення - правосторонній рефлюкс, тобто сеча потрапляє назад до нирки і інші ускладнення, які завдавали і фізичного болю дитині.

«Протягом всього часу, ми що пів року лягаємо в лікарню для проведення повного обстеження. Славка все своє життя перебуває в підгузниках, адже у нього в зв'язку з патологією немає тримання сечі. Синочку надалі необхідно оперативне лікування: повна корекція зовнішніх статевих органів і розширення сечового міхура, континентна стома (довічна катетеризація)», - каже батько Слави.

Все лікування хлопчику проводили в Україні, але наступні етапи батьки мріють провести у Сербії, де практикує один з найкращих хірургів у світі, який спеціалізується саме на таких вадах у дітей.   

«Нам прийшла відповідь з клініки, що воно готові нас прийняти і написали суму 14 000 євро. Це величезна сума для нашої сім'ї, адже всі кошти йдуть за рахунок підтримання дитини. Одна надія на допомогу небайдужих людей, які зможуть нам допомогти. Дуже хочеться бачити свою дитину здоровою і щасливою», - каже батько хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Приват Банк

5167 9856 7001 1113

СТЕПАНЕНКО ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ

https://www.facebook.com/groups/2249464931799866/

Залиште свій коментар

Вибір редакції