Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
15-річній Оленці потрібна пересадка нирки: сім’я просить допомогти зібрати кошти

Дівчинку вже готові прийняти в Мінську

Оленка Побережник із села Сілець на Львівщині, рік тому захворіла на хронічну хворобу нирок 5 ступеня.

Хвороба проявилась раптово, у травні 2017 року дівчинка знепритомніла. «Швидка» завезла її у Львівський «Охматдит». А наступного дня її відправили у «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр», де за згодою батьків прооперували і підключили до гемодіалізу.

Тричі на тиждень батьки продовжують возити Оленку у Львів на гемодіаліз, який продовжує їй життя.

Щоб врятувати життя Оленки, необхідна операція з пересадки нирки. Зараз сім’я повернулась з Білорусі, де у Мінську в лікарні провели попереднє обстеження і дали рахунок на пересадку.

На операцію потрібно 60 тис. євро (75 тис. дол.). Рідні просять допомоги, оскільки потрібно якнайшвидше перерахувати кошти у клініку, щоб та, своєю чергою, розпочала пошук донора. На сьогодні вдалося зібрати чверть суми. При цьому в родини йдуть постійні витрати – на обстеження, лікування, гемодіаліз…

«Ми щиро надіємось на вашу допомогу та розуміння. І віримо, що нам це вдасться, й Оленка знову буде ходити до школи, гуляти з друзями, буде здоровою, веселою, життєрадісною дівчинкою. Тому звертаємося з проханням допомогти зібрати суму, необхідну для пересадки нирки. Ця допомога є неймовірно важлива для Оленки. Це надія на життя», – закликають рідні дівчинки.

Реквізити для допомоги:

Номер картки Приватбанку: 5168757328783917

Побережник Галина Володимирівна

АБО

Номер картки Ощадбанку: 5167490082177149

Валютна картка Ощадбанку: 5274100002011571

Побережник Галина Володимирівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції